Wpis z mikrobloga

Ej, słuchajcie, wpadłem na pomysł, ale taki dosłownie "outstanding move" XD Pamiętacie te wszystkie memy typu laska zapatrzona i napis "kiedy dowiesz się, że ma wyrok w zawieszeniu i kuratora". Przecież to trzeba wykorzystać - dać na Tinderze zdjęcie obitej mordy i od razu widać, że bad boy i +50 do atrakcyjności gwarantowane XDDD

Obczajcie, mam takie zdjęcie, bo robiłem sobie ostatnio obdukcję. Sprawa bolesna, ale dosyć banalna - szedłem sam późną nocą po mieście i według kilku spotkanych sebków miałem akurat o jeden portfel i jeden telefon za dużo, oprócz tego zebrałem po głowie (BTW #!$%@? here, nie umiałem ani uciec ani się obronić ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Ale przecież laski nie muszą tego wiedzieć, mogę dorobić do zdjęcia dowolną historię - żeby tylko było wiadomo, że łobuz, a więc kocha najbardziej XDDD

Powiedzcie, co sądzicie? Obiektywnie uważam, że jestem 6/10, ale gadzi mózg #rozowepaski zrobi z tego 8/10 albo i lepiej XD

#tinder #badoo #randkujzwykopem #przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow
Zblizeniowy - Ej, słuchajcie, wpadłem na pomysł, ale taki dosłownie "outstanding move...

źródło: Łobuz na Tindera

Pobierz
  • 19