Wpis z mikrobloga

Od paru dni podglądam nowo dodaną walutę SaturnCoin na MintPalu. Ktoś non stop skupuje te guwno. Jak nazbiera się kilkadziesiąt milionów na sellu za 3 satoshi to jakiś grubas łyka. Właśnie znowu poszło kupno za kilka BTC łącznie ze 100mln sztuk. Od wtorku gdy zacząłem zaglądać tam, ktoś obkupił się z 250 mln. Będzie chyba kolejna w kolejce do pompy.

#kryptowaluty #shitcoin
  • 19
@lyly: I co puściłeś za 2 czy trzymasz? Generalnie to ten grubas łyka jak zbierze się kilkadziesiąt milionów na sellu. Oprócz tego ( podejrzewam że to on)ma buy ordery za 2 satoshi. IMHO coś się szykuje, kupiłem sobie parę milionów na wszelki wypadek póki tanie.
@dobrabajera: a ja postawiłem na Pandę Wolonga, ale żeby nie było absolutnie nikogo nie namawiam. Zakupiłem łącznie 50 kk ThePandaCoin i tak samo jak 100 k pcc do schowka i czeka przez 2 lata na lepsze czasy:) Eh tam grosze to kosztuje a ryzyko żadne poczekać 2 lata. Tak jak napisał w jednym z wątków jeden wykopowicz, że ThePandaCoin zaskoczy jeszcze nie jednego. Ja uważam że również PCC i DOGECOIN poszybują
@dobrabajera: Ja przyjąłem taką zasadę że jeśli już coś kupię z coinów to zaglądam dopiero po miesiącu. I wtedy zwykle jestem mile zaskoczony. Część coinów trzymam na dwa lata. Takie sobie zasady ustaliłem i tak robię. I nigdy nie inwestuję więcej niż 1 BTC w jeden coin.