Wpis z mikrobloga

@N4lesnik: @corbin: Kiedyś Yanek się wysprzęglił na lajcie ile zarabia Korsir za X wyświetleń, ale kurde, nie chce mi się tego szukać. xdd Coś mi świta że to było 12 ziko za 1k, ale no ręki sobie uciąć nie dam. Jeżeli się nie mylę to 12 ziko * 50k~ wyświetleń * 10~ filmów w miesiącu = 6k. Jeszcze pytanie czy to netto czy brutto. Może sam @Korsir by się wypowiedział?
@corbin: A nie jest? On chyba nie ma 25 lat, a buduje już kampera i nie pochodzi z majętnej rodziny, tylko takich typowych Kowalskich. Ogarnia współprace, gdzie dostaje sprzęty praktycznie jakie tylko chce. Ludzie chętnie wpłacają mu donejty, nawet coś z patronite mu wpada. Mieszkanie z rodzicami dużo pomaga.
@FunkyMonkey on jest teraz podpięty pod agencję więc tam działkę też musi odprowadzać, dodatkowo zus, podatki itp ale napewno da się z tego wyżyć natomiast nie jest to sytuacja, którą można określić „ogarnięciem finansowym”. YouTube ma to do siebie, że dziś tam jesteś, jutro może Cię tam nie być.
@N4lesnik: @corbin @FunkyMonkey @epicentrum_chaosu @ArchDelux

Ogarnięty to jest Odyn, a raczej brat, bo mają sklep już z jakąś pozycją rynkową, a kanał generuje ruch do sklepu i jego promocje. Utyty ma kasę z wyświetleń, jest za leniwy i zbyt aspołeczny na współprace, ale pewnie mógłby je mieć spokojnie. Choć oczywiście może też być jakaś celowość w tym by ich nie brać i nie kanibalizować swojego biznesu.

Puszek to ma na razie
Utyty ma kasę z wyświetleń, jest za leniwy i zbyt aspołeczny na współprace, ale pewnie mógłby je mieć spokojnie.


@zdrajczyciel: Przecież kiedyś chciał współpracy z (chyba) x-kom, to z tego co pamiętam nie byli zainteresowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@javelin: No coś było ze streamowaniem gierek, ale kogo dziwi, że x-kom mając cała palatę gamerów nie chciał wziąć typa, który w t4 mieszka? Zero dopasowania. Prędzej jakby zainwestowął i zaczął faktycznie np. na twitch gierczyć to potem miałby asumpt do takiej współpracy.
@FunkyMonkey: zarobki nie są tajemnicą, na socialblade masz takie +/- ile zarabia, on jest też kanałem który youtube lubi czyli nie przeklina, nie robi żadnej kontrowersji, nagrywa 'vlogi', ludzie to chętnie oglądaja więc u niego cpm może być na dość wysokim poziomie ale najlepiej niech sam @Korsir jak może to niech powie :)