Wpis z mikrobloga

Dożywotnia beka zawsze z tych piecuchów którzy grzeją te kaloryfery na 5 przez całą zimę. Niszczą środowisko, marnują energię i tylko pokazują swoją ignorancję i choroby psychiczne. A wykopki jeszcze piertolą "ale i tak jest centralne ogrzewanie więc i tak jak nie używasz to się to zużywa reee" i dobrze, gdzie wady? Pzoa tym to kłamstwo. Ja nie grzejąc całą zimę płacę tylko 150zł, a tamte downy które grzały się płacą 150zł +50zł/h czyli jeśli grzali przez 100h płacą 5150zł. I dobrze, a powinni nawet i płacić 50k albo całkowicie zakazać ogrzewania, mam nadzieję że unia na to przystanie. Nie wiem w jakim gownie mieszkacie, ale nawet moi znajomi którzy mieszkają w ruderach to mają ocieplenie styropianem nawet grubsze niż 1 metr, ale co o ogrzewaniu mogą wiedzieć głupki które mieszkają w jakiś nędznych zabytkowych blokach czy w jakiejś patodeweloperce, nawet mi was nie żal. Zresztą nawet jak moje miekszanie nie było docieplone to też nigdy nie grzałem. Kurtki i kalesony po coś są, nic nie poradzę na to że łykopki to konsumpcyjne gowno bo oczywiście szeryf musi włączyć kaloryfer zamiast się ubrać
#ogrzewanie #kaloryfer #zima #nieruchomosci #spoldzielnia #patodeweloperka #bekazpodludzi #centralneogrzewanie #piec
  • 5
  • Odpowiedz