Wpis z mikrobloga

Berkowicz argumentuje przeciwko in-vitro powołując się na Margaret Thatcher i obniżaniem podatków xD Ludzie kogo wy wybraliście do tego sejmu. Polska jako kraj wymiera a konfiarze bóldupią o takie drobne w skali budżetu jak 0.5mld złotych.
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: A słyszałem wczoraj wypowiedź Brauna z mównicy sejmowej, wtedy na temat protestu rolników/transportu i się zdziwiłem nieco, że nawet merytorycznie gadał, szuryzmów nie wrzucał, no jak nie on. Dobrze, że zawsze wróci, aby przypomnieć, kim jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak cię stary w dupę posuwa


@0xFEE1DEAD: typowy dla lewicowych komunistów argumenty ad personum i fiksacja analna xD

Państwo nie jest od tego żeby zapładniać mieszkańców xD Jak kogoś nie stać na invitro to nie stać go na wychowanie dziecka. Promujecie komuniści patologie żeby unicestwić ten naród.
  • Odpowiedz
przyjdź do mojego wpisu, wyzywaj mnie od komuchów


@0xFEE1DEAD: a czym jesteś jak nie komuchem kiedy dosłownie promujesz stalinowską ideologie xD Ból dupy że katolicy w Polsce istnieją i działają zgodnie z swoją religią. To są właśnie Stalinowskie metody niszczenia Polskiej kultury
  • Odpowiedz
Ból dupy że katolicy w Polsce istnieją i działają zgodnie z swoją religią.


@KochanekAdmina: Pokaż mi gdzie jest w zasadach religii katolickiej napisane, że trzeba dążyć do ustanawiania określonej legislacji, wymuszającej na wszystkich życie w zgodzie z naukami Kościoła. Bo zdaje mi się, że jednak Jezus w ewangelii mówił "Bogu co boskie, cezarowi co cesarskie".

To są właśnie Stalinowskie metody niszczenia Polskiej kultury


*stalinowskie oraz *polskiej. Przymiotniki małą literą ( ͡
  • Odpowiedz
Ból dupy że katolicy w Polsce istnieją i działają zgodnie z swoją religią.


@KochanekAdmina: pokaż mi gdzie w Starym Testamencie, Nowym Testamencie albo w Listach Apostolskich jest zakaz in-vitro ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja znam natomiast "Oddajmy Bogu co boskie i Cezarowi co cesarskie" - czyli wyznawcy Boga niech żyją wedle swojej
  • Odpowiedz
Pokaż mi gdzie jest w zasadach religii katolickiej napisane, że trzeba dążyć do ustanawiania określonej legislacji, wymuszającej na wszystkich życie w zgodzie z naukami Kościoła. Bo zdaje mi się, że jednak Jezus w ewangelii mówił


@wstanczyk: Ale Komuchy tutaj nikt nie mówi żeby żyć w zgodzie z nauką kościoła, tylko wy chcecie wymusić na wszystkich życia według waszych stalinowkich metod. Braun jako poseł kraju demokratycznego miał prawo wyjść i wypowiedzieć zdanie
  • Odpowiedz
Ale Komuchy tutaj nikt nie mówi żeby żyć w zgodzie z nauką kościoła


@KochanekAdmina: No wcale a wcale nie optują za zakazem aborcji, czy in vitro z religijnych przesłanek.

tylko wy chcecie wymusić na wszystkich życia według waszych stalinowkich metod


@KochanekAdmina: Wybór, to nie przymus. Ten, kto chce wybór odebrać, stosuje przymus. Ty tak poważnie tego nie rozumiesz, w sensie że na spektrum jesteś, czy tak po prostu gadasz, bo
  • Odpowiedz
  • 5
@0xFEE1DEAD A to tylko mały kawałek Uniwersum Brauna. Tam jeszcze jest batożenie homoseksualistów, Maryja królową Polski, Żydzi chcący ograbić kraj, Ukraińcy którzy wyrżną naród i inne podobne ciekawostki.
  • Odpowiedz