Wpis z mikrobloga

@Matix1993: To nie jest fagata. Ogólnie historia rafatusa z tą dziewczyną to jest temat na książkę, może ktoś tutaj Ci streści albo jest gdzies streszczenie. Ogólnie na pewno byłbyś zaskoczony wieloma wątkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bizzi0801: Rafał wtedy poznał instant karme za bicie upośledzonej brudaski, dominująca prostytutka-patuska waliła mu płaskie z dziwki i ruchała w dupe żeby miał gdzie mieszkać w miętówkowym ciągu alkoholowym. Miło to powspominać XD
  • Odpowiedz
@RafDan: myślałem, że historia to "był bity i ruchany" a Twój post sugeruje jakby było tam jakieś drugie, trzecie, czwarte dno, dawaj mistrzu, nauczaj - ja wiele więcej nie wiem na ten temat.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: @Anoniemamowy No mówię, ta cała sprawa jest bardzo złożona i pełna zwrotów akcji xD Ja tego nie chcę opowiadać bo wiem że Rafatus jest tu na tagu, i pewnie chce o tym zapomnieć więc nie będę tego przypominał. Idzcie na tag pato albo rafatusa i pytajcie, moze ktos Wam da odpowiedz, ja nie bede tego robil z szacunku do tworcy sztuki nowoczesnej.
  • Odpowiedz
@RafDan: wyjaśnij chociaż na PW czego szukać to już jakoś w necie postaram się namierzyć historię tej sprawy... Gdy miała miejsce to tak ledwo jednym okiem śledziłem co tam się dzieje, nigdy nie oglądałem rafatusa streamów, najwyżej jakieś szoty czy inne fragmenty z marlenką.
  • Odpowiedz