Wpis z mikrobloga

Chad pyta się p0lki wybranej do zabawy na weekend: Jesteś mokra na mój widok?
Ona opowiada: Tak!
On jej zaś: To umyj podłogę!

I ta mu myje podłogę, wyciera kurze, gotuje i daje w każdy otwór po to, by w poniedziałek rano zostać porzuconą na przystanku i nigdy więcej nie mieć z nim kontaktu.

Beciak pyta się p0lki, która wyszła za niego tylko dla tego, że jako jedyny w promieniu 100km chce utrzymywać jej leniwe dupsko oraz dzieci z nieprawego łoża: Kochanie, możesz posprzątać puste opakowania po słodyczach, które od miesięcy rozrzucasz wraz z dziećmi po całym domu?
Ta nic nie opowiada – obraża się, dzieci zabiera do matki, a sama idzie na miasto dawać dupy.

Wraca po kilku dniach, gdy wszystko jest posprzątane na błysk a w sypialni czeka na nią bukiet kwiatów.

Pamiętajcie – jeśli kobieta rzeczywiście was pragnie, to będzie dbać i o siebie i o mieszkanie i co najważniejsze o was. Jeśli ma was w dupie, to będzie leżeć na kanapie w wypierdziałym dresie, powiększać swoją masę a mieszkanie powoli zamieniać w śmierdzące, klejące się wysypisko śmieci.

#p0lka #zwiazki #tinder #blackpill #beciak #rakcontent #urojeniaprawakoidalne #przegryw
PakaBaka - Chad pyta się p0lki wybranej do zabawy na weekend: Jesteś mokra na mój wid...

źródło: Jodie-Sinclair

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@PakaBaka dosłownie taki sam widok miałem jak wróciłem z uk po dwóch tygodniach. Córka zadowolona, ja spodziewałem sie chociaż kanapek a pierwsze co usłyszałem to "ile zarobiłeś?" XD
  • Odpowiedz