Wpis z mikrobloga

AAAAA WLASNIE DOSTALAM TELEFON ZE PRZYJELI MNIE DO PRACKI!!!

od sierpnia setki wysłanych cv, masa zadan rekrutacyjnych gdzie zawsze ostatecznie znajdowal sie ktos z wiekszym doswiadczeniem za nizsza stawke, ogolnie patola.
A dzisiaj dzwoni super Pan, ze po rozmowach naszych rekrutacyjnych chce podjąć ze mną współpracę, wyjaśnił mi wszystko i to kogo będę mieć na buddiego, jaki projekt, jakie warunki umowy, wszystko :3
Tydzień temu podpisałam też umowę na pracę dodatkową na nauczyciela programowania dzieci i młodzieży :)))
Na początku listopada dostałam nowe leki, po których o wiele lepiej się czuję (psychiatra).
W listopadzie ostatecznie nadrobiłam wszystkie zaległości na studia, jestem na czysto i tylko napisanie magisterki.
W grudniu zaczynam terapię.

To mój miesiąc, w końcu się coś udaje :3
już czuję zapach tych droższych parówek z biedronki

2 lata komercyjnego doświadczenia + studia

#programista15k #chwalesie #pracait
  • 24
@Euphor: Nie no na okres próbny mniej niż 6k, ale jestem studentką więc pit0. Potem 7-8k po okresie próbnym, ale plus ta praca dodatkowa to wyjdzie w pierwszym kwartale 2024 jakieś 10k. Zbieram na wkład własny, więc idealnie :3 I gdy mam możliwość to wpłacam na zrzutki z chorymi zwierzakami / robię paczki do schronisk, więc fajnie mieć większe fundusze. Plus drogo terapia wyjdzie :((

@Mysteri0nke no co drugi się teraz