Wpis z mikrobloga

@Ka4az: dramat xD Albo jeszcze ten wykop z Floydem, gdzie wykopki ciągną lachę mordercy. No nic, po tych wyborach wiemy, i jest to przynajmniej dla mnie turbo pocieszające, że takich osób jest 7% w społeczeństwie. Szczekają bardzo głośno, ale to tylko nic nie znacząca, gówno warta mniejszość ze swoimi gównianymi życiami i gównianymi poglądami.
  • Odpowiedz
  • 42
@Ka4az

a my się śmiejmy ze starych bab co oglądają tvp, a tu taki @Chris_Karczynski - taka sama narracja, ten sam sprany czerep.

A no i jak go spytasz to on nie popiera pis. On tylko tak pisze xD

Mam nadzieję że skończy się hajs mateckiemu dosyć szybko i połowa z nich straci robotę. Reszta debili robiących to za darmo będzie może wtedy trochę mniej wybrzmiewac i będzie mniej widoczna.
  • Odpowiedz
@Ka4az: Jak ostatnio na głównej był wpis o tym, że w ruskich propagandowych mediach mówią, że Ukraina szykuje się na wojnę z Polską, to komentarze piszące, że w sumie mają rację i Ukraina już próbowała nas do wojny wciągnąć "celowo" zabijając dwóch Polaków w Przewodowie miały po conajmniej kilkadziesiąt plusów.

"Świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu" no chyba, że chodzi o ruską czy foliarską propagandę, wtedy to biorą jak
  • Odpowiedz
  • 1
@beerman: w moim wpisie nie ma miejsca na taki ściek jak ty ;]

Edit:

Bo znowu coś tam piszesz, psychikę mam silną to ty przychodzisz tu i płaczesz, a jak usuwam to dalej przychodzisz. Przykro mi ;)
  • Odpowiedz