Wpis z mikrobloga

@odyn88: Pytanie tylko dlaczego tak późno? Ktoś tam w łapę brał, aby nie uwzględniać key-drop? Przecież mogli to zrobić 6 lat temu gdy weszła znowelizowana ustawa hazardowa. Key-drop nie działa od wczoraj...
  • Odpowiedz
@odyn88: Hurra kolejne ograniczenie wolności, czekam aż zakażą sprzedaży fastfoodów żeby ludzie nie byli grubi. Cudownie być niewolnikiem.
  • Odpowiedz
@odyn88: dobrze że w polsce nie da się zakładać spółek na słupy z kapitałem zakładowym 5 tysięcy złotych, bo mogłoby być tak, że MF #!$%@? może xDDDD
  • Odpowiedz
@odyn88: ciekawe ile vulva zgarnęła kasy na tych itemach, musi być to niewyobrażalna kasa, dlatego im się gier nie chce robić, to samo z gta v, już 10 lat minęło, zdumiewające jest to że ludzie kupują te wirtualny szajs lub żetony
  • Odpowiedz
@odyn88: Wszystkie gry z elementem losowym powinny być dostępne tylko dla dorosłych graczy. lootboxy to czysty hazard, FUT w Fifie czy losowanie postaci w Genishin Impact to czysty hazard.
  • Odpowiedz
póki co dalej działa, a dwa stron pokrewnych jest cała masa

@DESiGNER86: Ja ten news i tak uważam za mega pozytywny. Keydrop z tego co mi wiadomo jest chyba największą taką stroną. Dodatkowo fakt, że ktoś się na poważnie zainteresował takimi stronami może sprawić, że niektórzy youtuberzy/streamerzy zaczną rozważać, czy warto ryzykować taką współpracą i czy może się to im później negatywnie odbić.
  • Odpowiedz