Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: ogólnie cały bliski wschód to dzicz łącznie z Izraelem , to są kultury które się zatrzymały na mentalnym rozwoju 3000 lat temu
Dla nich rozwiązanie to wzajemne wyzynanie się w pień
Teraz jest jeszcze gorzej bo ta dzicz na dostęp do nowoczesnej broni
Co bardziej cywilizowane państwa islamskie jak Emiraty się nawet nie mieszaja
  • Odpowiedz
@Wilkbardzonijaki: W Islamie posiadanie psa jest grzechem, chyba że pies służy do pracy. Ogólnie za każdy dzień posiadania psa "dla przyjemności posiadania" masz tak jakby "jeden grzech", który musiałbyś niwelować jednym czynem dobrym, aby na liczniku "do nieba" być na zero. W skrócie psy są złe tak ogólnie.
  • Odpowiedz
ogólnie cały bliski wschód to dzicz łącznie z Izraelem

Co bardziej cywilizowane państwa islamskie jak Emiraty się nawet nie mieszaja


@Linnior88: Chcesz powiedzieć że islamskie emiraty gdzie prześladuje się osoby LGBT są bardziej cywilizowane niż Izrael w którym takie osoby żyją sobie spokojnie a ortodoksów organizujących na nich zamachy pakuje się do więzienia? xd
  • Odpowiedz
@Linnior88: Mówisz jakby w Europie było inaczej XDDD Teraz Ukraina vs Rosja. Wcześniej Bałkany. Niemców trzeba było zbombardować do gruzu żeby następnych kilkudziesięciu milionów nie wymordowali. Po prostu mamy lepszą technologię i organizację ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ogólnie cały bliski wschód to dzicz łącznie z Izraelem , to są kultury które się zatrzymały na mentalnym rozwoju 3000 lat temu


@Linnior88: Jak można #!$%@?ć takie głupoty to ja nawet nie, no jak można. Izraelczycy de-facto stworzyli moralne fundamenty pod (jak zwał tak zwał) zachodnią cywilizację, oraz stworzyli lub rozwinęli masę rzeczy, nauk i zagadnień które rządzą dzisiejszą rzeczywistością. Tam gdzie reszta ganiała z widłami po polu i piła na
  • Odpowiedz
@eeehhh: Byłem w szoku jak się dowiedziałem, że Izrael ma wyższe PKB na osobę niż Niemcy. I to pomimo ciągłego konfliktu. Niesamowite osiągnięcie i najbardziej udany projekt kolonialny od czasu USA.
  • Odpowiedz
Chcesz powiedzieć że islamskie emiraty gdzie prześladuje się osoby LGBT są bardziej cywilizowane niż Izrael w którym takie osoby żyją sobie spokojnie a ortodoksów organizujących na nich zamachy pakuje się do więzienia


@ezoteryczny_hedonizm: Ci izraelici ktorzy zyja na trupach innych semitow, bo ich zabili lub wypedzili z tych ziem? Faktyczniencywilizowani( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Byłem w szoku jak się dowiedziałem, że Izrael ma wyższe PKB na osobę niż Niemcy. I to pomimo ciągłego konfliktu. Niesamowite osiągnięcie i najbardziej udany projekt kolonialny od czasu USA.


@perla-nilu: Gdyby nie dyskryminacja to Żydzi byliby niezłym boostem dla 2 RP, no ale cóż
  • Odpowiedz