Wpis z mikrobloga

Ale mnie śmieszy ta baba z tej zbiórki na usamodzielnienie się XD.

Na początku postanawia zrobić dla siebie kontrowersyjna zbiorke pomimo tego, że z domu dziecka nie wyrzucają bez środków do życia, ustawia sobie cel na 10k PLN i zamiast zamknąć zbiorke na osiągniętym celu i powiedzieć ludziom, żeby wpłacali na cos innego to widząc, że ludzie zaczęli dużo wpłacać postanowiła zostawić ją otwarta żeby zdobyć dodatkowe 35k pln od spermiarzy podczas kiedy rodzice na blagaja chociaż o 10 zł bo ich dzieci umierają na raka w męczarniach.

A kiedy zeszła na nią usprawiedliwiona krytyka za chciwosc to teraz robi z siebie męczennice na Twitterze i postuje ckliwe wpisy o tym jak to jej smutno teraz nie jest bo hejt i ona nie wytrzymuje zamiast zamknąć już to zbiorke i dać prawdziwe potrzebującym ludziom zebrac pieniądze
#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #zbiorka
Amicia - Ale mnie śmieszy ta baba z tej zbiórki na usamodzielnienie się XD. 

Na pocz...

źródło: Screenshot_20231119_141246

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Amicia
no nie zamkniecie zbiorki troche dziwne, ale skoro ludzie wplacaja tzn ze maja na to ochote. ale sprawdz prosze ile daje dom dziecka na do widzenia, bo mi sie otarlo o uszy ze 800 zl. to chyba na waciki w rossmanie (:
  • Odpowiedz
  • 7
ale sprawdz prosze ile daje dom dziecka na do widzenia, bo mi sie otarlo o uszy ze 800 zl. to chyba na waciki w rossmanie (:


@stworas: jedna łaska z domu dziecka na Twitterze napisala, że dostała chyba 16k pln i jakies mieszkanie "chronione" i jest pierwsza w kolejności żeby dostać mieszkanie socjalnie.
  • Odpowiedz
Niestety proszę pana, ale nie będzie Pan miał łatwiejszej przyszłości bez niedowładu. Pani wiktoria musi się usamodzielnić


@Amicia: Przecież sam masz głęboko w dupie tego Pana z niedowładem, a wciąż wspierasz zbiórkę osoby, której nienawidzisz, bo jest kobietą. Pomoc Panowi z niedowładem liczy się tylko i wyłącznie dlatego, że w Twoim incelskim mniemaniu inna zbiórka niesprawiedliwie dostała więcej pieniędzy xddddd.

Nie rozumiem jak można być tak głupim.
  • Odpowiedz
  • 20
której nienawidzisz, bo jest kobietą.


@NonOmnisMoriar: nie wiem skąd ty wywnioskowałeś, że jej nienawidzę bo jest kobieta

Twoim incelskim mniemaniu


@NonOmnisMoriar: nie lubisz jak chciwe osoby wykorzystują głupotę ludzi = incel, wy normiki serio macie coś nie tak z bania
  • Odpowiedz
@Amicia: to czemu hejtujesz tylko tę babę, zamiast wykorzystać zasięgi i zrobić wykop efekt na zbiórce tego pana?

Nawet tutaj linka nie wrzuciłeś, a wtedy co najmniej kilka osób wpłaci, żeby tylko nie wyszło na to, że wspierają tylko baby. Masz go w dupie. Wrzuć proszę Linka na wykop
  • Odpowiedz
@Amicia: po tagach, po klasycznym dla przegrywów i frustratów przejmowaniem się problemami mężczyzn, tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy dziejee się coś związanego z kobietami i po ignorowaniu tego, że dosłownie ludzie jej piszą, żeby się zabiła, bo śmiała śmieć mieć zbiórkę.
  • Odpowiedz
@Amicia: Najlepsze jest to że to płakanie o "hejt" w necie to najprostsza manipulacja emocjonalna jaka może być, a i tak działa i teraz przez rozgłos sprawy zdziwię się jak skończy się na kwocie mniejszej od takiej która pozwoli kupić mieszkanie w mniejszym mieście xD Uzbierana kwota to już prawie roczna mediana krajowa. Jak jeszcze temat podłapie i rozdmucha tvn czy coś podobnego to laska za kilka smutnych wpisów w necie
  • Odpowiedz
@Amicia: już widzę jak Tobie ładują kasę do plecaka, a Ty w połowie przerywasz i mówisz "Ok, przestań, dziękuję, mi już wystarczy, daj następnemu". Nikt tak #!$%@? nie robi, bądźmy realistami.
  • Odpowiedz
nie wiem skąd ty wywnioskowałeś, że jej nienawidzę bo jest kobieta


@Amicia: no bo #!$%@? od ciebie śmierdzielu nienawiścią do wszystkiego co ci Internet wskazuje palcem.
Waszym (tj. tobie i tobie podobnym pachołom) głównym problemem jest to, że znacie całe to życie z perspektywy jednego obrotowego krzesła i obce jest wam poczucie empatii. Empatia jest oznaką dojrzałości emocjonalnej, zatem wnioski nasuwają się samoczynnie. Piszę do was, gamonie, w tak pogardliwy sposób
  • Odpowiedz
  • 0
@Amicia Klasycznie zapytam - a ty ile wpłaciłeś potrzebującym ludziom w tym miesiącu że innych z ich pieniędzy rozliczasz?
  • Odpowiedz
@Amicia: jeszcze w opisie kłamie bo z pełną dramaturgia opisuje jak z głodu musi prosić o bułki pod sklepem żeby po chwili dodać, że się z niej śmiali z powodu nadwagi którą ma przez "niedoczynność tarczycy" #!$%@? że na deficycie kalorycznym nie byłaby w stanie tyć nawet z niedoczynnością... Jak ktoś w taki głupi sposób kłamie to w moich oczach całkowicie traci wiarygodność
  • Odpowiedz
A kiedy zeszła na nią usprawiedliwiona krytyka za chciwosc to teraz robi z siebie męczennice


@Amicia: Człowieku, to nie była żadna usprawiedliwona krytyka tylko wiadro pomyj wylane przez wykopowych frustratów. Wiadomości z pretensjami, wyśmiewanie, bluzgi, szydzenie z wyglądu. Przecież wpis, który rozpoczął tę lawinę nie zawierał nawet kontekstu zbiórki, a skupiał się na tym że autorem jest kobieta i że wygląda jak stereotypowa julka.
A najbardziej znamienne jest to, że gdy
  • Odpowiedz