Wpis z mikrobloga

Unikajcie kobiet z tymi ficzerami i gwarantuję wam, że nigdy już nie przejedziecie się w związkach:

1. Laski z botoxem w ustach
2. Laski z tipsami, hybrydami czy innym gównem
3. Tatuaże
4. Piercing (tylko na kolczyki w uszach ok)
5. Dziwny kolor włosów
6. Asymetryczna fryzura
7. Interesuje się celebrytami
8. Ma fixa na psy, koty, konie itp
...

#przegryw #randkujzwykopem #tfwnogf #rozowepaski #zwiazki
  • 40
hybrydami


@theOstry: Od kiedy pomalowanie paznokcie to redflag? xD Raczej dla mnie greenflag bo dba o siebie, co do reszty się zgadzam.

Ale jestem gruba


@Melkovva_: nie jesteś w stanie zadbać o siebie, więc mało prawdopodobne że potrafisz zadbać o chłopa lub dzieciaka lub ogólnie o cokolwiek. REDFLAG

3. To tylko ozdoba


@spirityfree: tylko ozdoba to może być bransoletka czy kolczyk xD Ilość tatuaży jest bezpośrednio skorelowana z ilością
@theOstry Hybryda mogła Ci się pomylić ze sztucznie przedłużonym paznokciem. To tylko rodzaj lakieru, więc laski z hybrydą mogą mieć krótkie paznokcie - tylko pomalowane lakierem hybrydowym.
@KochanekAdmina: @pauleene
Lakier ok, lakier hybrydowy wymaga lampy, która jest rakotwórcze do tego zabiera czas na pójście do salonu i pieniędzy.
Hybryda to znak, że przy lasce nie trzyma się kasa bo wydaje na takie gówno i marnuje czas. Do tego naraża swoje zdrowie ryzykując raka.
@theOstry: Ja nie mam żadnego z tych "ficzerów" i nie zauważyłam, żeby to była jakaś zaleta.

I mam dwa pytania: co jest złego w przedziałku na boku (kiedyś nosiłam, teraz mam na środku i niczego to nie zmieniło) i dlaczego fix na punkcie zwierząt jest gorszy niż fix na punkcie innych rzeczy (np. stanie przez dwie godziny przy torach, żeby sfotografować pociąg)?
@theOstry Hybrydę można zrobić w domu, lakiery i lampy są sprzedawane w zwyczajnych drogeriach. A w „zwykłych” lakierach do paznokci jest między innymi szkodliwy formaldehyd, toluen lub ksylen ¯_(ツ)_/¯
hybrydowy wymaga lampy, która jest rakotwórcze


@theOstry: Przecież to zwykłe lampy UV (jeszcze na ledach gdzie moc jest minimalna) gdzie naświetlanie to 30 sekund xD Prędzej raka dostaniesz od wychodzenia z domu.

Hybryda to znak, że przy lasce nie trzyma się kasa bo wydaje na takie gówno i marnuje czas.


@theOstry: no nie każdy jest biedny żeby te 150zł raz na 2-3 tygodnie robiło różnice xD więcej wydaje na barbera
I mam dwa pytania: co jest złego w przedziałku na boku (kiedyś nosiłam, teraz mam na środku i niczego to nie zmieniło) i dlaczego fix na punkcie zwierząt jest gorszy niż fix na punkcie innych rzeczy (np. stanie przez dwie godziny przy torach, żeby sfotografować pociąg)?


@choochoomotherfucker:
Chodzi mi np o wygolenie połowy czaszki a drugie pół ma wlosy

Tak ale taki gość nie powie potem że tylko Pociąg go rozumie
jak tak uważasz to potem się nie dziw że nie wychodzi Ci w związkach. A do barbera chodzą goście warci takich lasek


@theOstry: A czy mycie się to też redflag bo laska marnuje pieniądze (na wodę i mydło) i czas? Do tego woda wysusza skóre więc ryzykuje zdrowiem
Lakier ok, lakier hybrydowy wymaga lampy, która jest rakotwórcze do tego zabiera czas na pójście do salonu i pieniędzy.

Hybryda to znak, że przy lasce nie trzyma się kasa bo wydaje na takie gówno i marnuje czas. Do tego naraża swoje zdrowie ryzykując raka.


@theOstry: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD O #!$%@? XDDDDDDDDDDDD
@theOstry: Ej, ale wiesz, że nie każdy zarabia po 3tyś mieś i te 200zł raz na mieś to nie jest wydatek, a i tak większość dziewczyn robi sobie sama xDD No ale myślę, że dla wykopka ciężkie jest to do zrozumienia, że ktoś chce dbać o swój wygląd xDD
@dzakubmwo: sam jesteś tyś. Te 200zl w skali roku to 2400 w 10 lat 24tys. Idealne na nadpłatę hipoteki. Ale dobrze bierz takie debilki sobie i żyjcie ponad stan, ja wam nie bronie, moje rady są dla ludzi, którzy nie chcą potem zdziwieni żałować, że se zołzy wzięli po latach.
@theOstry: Jeszcze raz dam Ci dobrą radę, nie patrz w czyjś portfel tylko w swój xDDD 24tyś to nie jest jakoś wielka kwota, która by mi miała nagle zmienić życie o 180 stopni xD Tak z ciekawości przeglądam twoje posty i chyba po prostu albo zostałeś jakoś skrzywdzony albo nie wychodzi Ci za bardzo w relacjach xD