Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wyjaśni mi ktoś fenomen odpowiedzi pod drogimi rzeczami?

Załóżmy tak jak z dzisiaj, tego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/73715457/doradzcie-czy-kupic-iphone-14-plus-za-4000-zl-czy-
Gościu zadał normalnie pytanie jaki sobie telefon wybrać, to każdy się zesrał i to dosłownie, oraz zaczeli go obrażać zamiast normalnie mu odpowiedzieć na pytanie. Dosłownie jakby tam było co innego, to by nikt nawet nie zwrócił uwagi i by była normalna dyskusja. Sam widziałem nie raz dyskusje na pcmasterrace, aby doradzili sprzętu, jaki monitor itp - no #!$%@? każdy potrafi się dostosować i rozumie pytanie.

Ale jak chodzi o ajfona, to każdemu nagle #!$%@?, a podobno nikt na niego nie zwraca uwagi to dlaczego, ludzie tam w komentarzach tak się tam zachowują, że nazywają go biedakiem, że ma dorosnąć wreszcie itp gdzie typo nigdzie nawet nie sprowokował, a jedyne chciał sięgnąć opinii.
Tyle emocji w was budzi ten telefen, na którego nikt nie zwraca uwagi i nikogo nie obchodzi? xdd
Jak chodziłem do tech bazy, to tylko jeden typo w mojej klasie miał iphona, to z niego zawsze heheszki były i różne odniesienia w stosunku do telefonu, że to gówno i masę innych, gdzie nawet nie prosił o dyskusję i o jaką kolwiek dyskusję, inni sami zaczynali. Poważnie?
Naprawdę tego nie rozumiem, niech mi ktoś to zjawisko wytłumaczy.
Pytanie raczej nie odnosi się tylko do telefonu, bo zauważyłem, nawet u siebie w życiu, że ludziom odpi3rdala jak zobaczą, że ktoś chce, albo kupił sobie coś drogiego. Ja kupiłem sobie omege za 30k to praktycznie od wielu osób zjebe dostałem, że mi odbiło, gdzie nawet nie afiszowałem się nim. Czy to od rodziny, czy to w pracy, jak sami tylko logo zauważyli. Oni pierwsi zaczeli się pytać o cene i oceniać, a podobno każdy ma #!$%@? na takie rzeczy ;p

#pytanie #iphone #telefony #kiciohpyta #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wyjaśni mi ktoś fenomen odpowiedzi pod drogim...

źródło: k96fiz6_4P5gjaLXt_x-1C41xToDw9ras3JAkpItqq0j7gQ3AF3qlhY6pHlxenlZOxDIUPofJA=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj

Pobierz
  • 5
@mirko_anonim: to nie chodzi o samą markę, tylko o to, że typ chce cały miesiąc pracować na telefon, bo myśli, że przez to awansuje społecznie, bo pisał, że to prestiż. To głupie myślenie i o to się ludzie czepiali
pewnie ból dupy ludzi których na to nie stać, nie wiem czy są jakieś inne powody


@konrad-durlak: z iphonami jest jak z rowerzystami. Masz telefon jaki masz, jedziesz do pracy jak lubisz a potem wchodzisz gdziesz czytasz o tej całej wojence i co jeden z drugim odwinął na drodze.
A w sumie to najlepszym przyjacielem sadownika jest konkurencja z androida, bo to wymusza postęp i lepsze ceny.