Wpis z mikrobloga

Jak to wyglada z tymi zbiórkami na pomagam? Osoba co założyła zbiórkę moze fizycznie wyłączyć w każdej chwili jak uzbiera x kwotę? Albo jak kasa wypełni w całości cel? Czy nie ma takiej opcji i dopiero ostatniego dnia portal wysyła kase?Ta laska z gorących alternatywka z bidula. Widziałem ze cel ponad 35k a był wyznaczony 10k. Zastanawiam się czy po prostu nie jest to jakiś bait bo przecież jest ustalona kwota,uzbierała by miec na swoje marzenia i usamodzielnienie. A zbiorka nadal stoi jak stała. To ile potrzeba na to usamodzielnienie, moze zaszła pomyłka z 10k i potrzeba więcej bo na razie jest tak w połowie usamodzielnienia (ʘʘ) i nie wkurzajcie mnie zakładając od razu ze jestem jakimś przegrywem czy zazdroszczę,wyjdziecie na dokładnie tych samych co krzyczą o cuckoldach itd Chce wiedziec jak działają zbiórki na tej stronie i tyle. Bo to wyglada bardziej jak umowa na gębę. Albo ustawiamy cel na 10 i po uzbieraniu zamykamy albo jednak na usamodzielnienie potrzeba więcej. #pomagajzwykopem #gownowpis #zbiorka #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@DenNarcoSmurfen czyli osoba co założyła ma kontrole nad zbiórka,tak? To nie jest tak ze jej możliwości kończą sie na założeniu zbiórki i ewentualnie edycji tekstu i multimediów na nim? Myślałem ze moze ona nie ma możliwości nic z tym zrobić i reszta zajmuje sie portal.
  • Odpowiedz
@shelkofy: Tak, poza przypadkami gdzie pomagam wyłącza zbiórkę to osoba która ją założyła ma kontrolę nad tym czy chce dalej zbierać hajs czy nie. Co ciekawe, laska może tez na bieżąco ten hajs wypłacać, ze strony pomagam - "Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć."
  • Odpowiedz