Wpis z mikrobloga

Chciałem zapytać dlaczego politycy KO, Lewicy, czy telewizja TVN przestała nagłaśniać aferę wizowa? Przecież to 300-500k nielegalnie wpuszczonych do Polski imigrantów. Każdy z nich zapłacił 5000$ za możliwość wjazdu. To przecież chyba jedna z największych afer ostatnich dwóch dekad.

Widziałem wpisy w gorących o tym, że zawiesza nas w strefie Schengen. Co ciekawe strona niemiecka też zamknęła już mordę na ten temat. Wiecie może dlaczego?

Ciekaw jestem też czy ci panowie ze zdjęcia jeszcze protestują przed ambasada.

#sejm #wybory #konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #polityka
Murland9794 - Chciałem zapytać  dlaczego politycy KO, Lewicy, czy telewizja TVN przes...

źródło: LANDSCAPE_1280

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
czyli już nie przeszkadzają Ci imigranci? Jak to w tej sprawie się nic nie dzieje przecież te pół miliona ludzi tu jest xd tzn wg wykopków Twojego pokroju.


@Murland9794: Jaki ma związek to czy mi przeszkadzają z faktem, że w ostatnich dniach nic nowego w tej aferze się nie wydarzyło?

Media informują o danej sprawie gdy coś się w niej wydarzy. Jak widać na załączonym obrazku, ostatnie wydarzenia to niszczenie dysków
lubiepickakao - > czyli już nie przeszkadzają Ci imigranci? Jak to w tej sprawie się ...

źródło: afera_wizowa

Pobierz
  • Odpowiedz
@Murland9794: bo to było perfidne kłamstwo przedwyborcze, znalazł ktoś choćby jednego z tych co nielegalnie kupili wizy? Gdzie oni wszyscy są? Przecież miała być taka wielka skala tego.
Oprócz tych murzynów którym pewnie zapłacili za mówienie to na terenie Polski jakoś nikogo nie znaleziono
  • Odpowiedz
Poza tym z tego co pamiętam to oni są zwolennikami imigracji


@Chris_Karczynski: z tego co pamiętasz z artykułów w NC? :D

Chciałem zapytać dlaczego politycy KO, Lewicy, czy telewizja TVN przestała nagłaśniać aferę wizowa? Przecież to 300-500k nielegalnie wpuszczonych do Polski imigrantów. Każdy z nich zapłacił 5000$ za możliwość wjazdu. To przecież chyba jedna z największych afer ostatnich dwóch dekad.


@Murland9794: jeden z najdurniejszych argumentów. Ten sam poziom co "a
  • Odpowiedz