Wpis z mikrobloga

Yo, planuje kupić tego promocyjnego questa 2 i jako, ze będzie to moja pierwsza przygoda z VR to mam parę pytań.

1) Planowałem przycebulić i kupić na amazonie, bo darmowy zwrot jakby mi nie pasowała taka rozgrywka plus 50 euro giftcard, kosztem paska elite. Dobry plan czy pasek jest jednak wart tego?

2) Planuje podpinac do kąkutera z 6650xt więc potrzebuje kabla tego typu https://www.amazon.de/dp/B0BWY1K4SM/ref=sw_ttl_d_sspa_dk_huc_pt_expsub_1?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B0BWY1K4SM&pd_rd_w=iJxbI&content-id=amzn1.sym.2ff974bb-4bd3-435f-a7ce-f5f78de3c922&pf_rd_p=2ff974bb-4bd3-435f-a7ce-f5f78de3c922&pf_rd_r=FMJ4RZVY8C6SCJ2FB08N&pd_rd_wg=VDXyn&pd_rd_r=11a0b2f0-1929-4039-a887-0ecd22ccbd3b&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9odWNfbXJhaQ&th=1 lub mocnego wifi?

3) Czy refa używam przy zakładaniu konta czy przy kupnie w amazonie w tym oknie "Dodaj kartę podarunkową, kod promocyjny lub voucher"?
4) Chce jakiś miły mirek refa to niech rzuci ( ͡º ͜ʖ͡º)
5) Plus musze założyć konto facebook, żeby grać i wykorzystać refa?
6) A no i czy da radę na tym w jakieś szczelanki multi pograć? xD

#vr #oculus #oculusquest2 #meta #quest2
  • 10
@Toent:

2. tak, lub routera z wifi 6
3. po założeniu konta, przy aktywowaniu gogli tj. logowania się na nie po raz pierwszy
5. teraz wystarczy tylko konto meta
6. sprawdź Pavlov VR, tylko uważaj, bo na serwerach rozdaja bany na lewo i prawo
@Toent:
1. Kupując od Facebooka też masz darmowy zwrot przez 30dni. Co do paska to zależy. Swego czasu lubił pękać, ale aktualnie na 99% już go poprawili (albo ludziom się znudziło raportowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Więc imho nadal opłaca się brać bezpośrednio. Chyba, że chcesz np. iść w paski akcesoryjne z powerbankiem. Wtedy voucher po prostu zwróci część wartości takowego (no i zawsze pozostaje szansa, że
@Toent: Lepiej kupić z mety i tak masz zwrot do 30 dni a z paskiem ellite może nie będziesz musiał dokupować akcesoriów.
Odnośnie gier polecam przejrzeć mojego googledoca gdzie mam listę dobrych gier darmowych jak i płatnych z ktrótkimi opisami. Znajdziesz tam też fajne odnośniki do najwięszkej społeczności VR w polsce na Discord VRkadia oraz alternatywne wyszukiwarki gier, dzięki którym można znaleźć więcej świetnych gier :)
@Toent: q2 ma o wiele gorsza jakosc, grafika do pupy w porownaniu z q3, a do tego jak dla swiezaka q2 strasznie mial slaby performance i mnie zbieralo na wymioty po chwili grania, q3 sesyjka 2 godzinna nawet i czuje sie ok.