Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W niedzielę moja ex, która mnie zdradziła ma swoje 20 urodziny. Z pół roku wcześniej planowaliśmy, że w jej urodziny pojedziemy gdzieś np. do Zakopanego, ale #bolecnaboku zrobił swoje. Nie jesteśmy już razem prawie 3 miesiące. Po rozstaniu przepraszała mnie, chciała wszystko naprawić, gadaliśmy trochę, a później stwierdziłem, że to bez sensu, a i ona dalej utrzymywała kontakt z tamtym gachem, to zdecydowałem, że nie będę się narzucać. Tak się zastanawiam, czy napisać do niej "Wszystkiego Najlepszego" w dzień urodzin kompletnie dla beki, żeby sobie o mnie przypomniała? xD Czy raczej może to odebrać w stylu "nie może pogodzić się, że już z nim nie jestem"? Laska w moich oczach jest już skreślona doszczętnie, ale tak może by się zastanawiała co on chce że do mnie pisze i miałaby zagadkę xD Może jestem głupi i lepiej będzie jak dam karynie spokój i nie bedę robić z siebie pośmiewiska #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #p0lka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
a później stwierdziłem, że to bez sensu, a i ona dalej

Laska w moich oczach jest już skreślona doszczętnie


Właśnie widać jak bardzo nie ma dla Ciebie to sensu i jak ją skreśliłeś XD

i nie bedę robić z siebie pośmiewiska


Już zrobiłeś publikując te zawistne głupoty.
  • Odpowiedz
Ja bym pojechał na Gubałówka , zaczepił jakąś ładną dziewczynę że chce z nią zdjęcie żeby ex dogryźć i bym jej to wysłał xd
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nic jej nie wysyłaj,po prostu wrzuć na fb / insta / whatever fotę z Zakopca. Przecież jeszcze pół roku temu chciałeś tam pojechać, nie rezygnuj ze swoich planów.
A jak na miejscu poprosisz jakaś sarenkę to pewnie chętnie z Tobą zapozuje do zdjęcia.
Jak Twoja ex sama tego nie zobaczy, to na bank koleżaneczki jej pokażą :)

I wywal ją, chłopie, z social mediów, bo się zapłaczesz. Serio.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Chłopie, nic tak baby nie wkurza jak milczenie.
Nie dawaj żadnych znaków, nawet jej nie blokuj nigdzie, po prostu nie reaguj na nią.

A jak kiedyś powtórzy się sytuacja z jakąś przyszłą dziewczyną odnośnie zdrady to też nie okazuj emocji. Powiedz zwyczajnie, że kończysz to, albo żeby spakowała się (bo pewnie będzie mieszkać u ciebie, bo baby nie mają mieszkań tylko wprowadzają się do swoich chłopów).

Baba zawsze
  • Odpowiedz