Wpis z mikrobloga

Właśnie na Polsat News mówili o tym, że w eurokołchozie pracują nad dyrektywą która zakaże jazdy tuningowanym samochodom po drogach xDDDD i jeszcze jakiś pajac, tzn. przepraszam SPECJALISTA biegły sądowy powiedział, że samochody sportowe, czy tuningowane jeżdżą na specjalnym paliwie sportowym XDDDDDDDD

#tuning #samochody #motoryzacja #europa #prawo #eurokolchoz #bekazlewactwa
  • 33
@programista15cm no ale pisałeś o sportowym paliwie na którym nie można jeździć po drogach.
Można i się to robi.

I napisz coś więcej o większych silnikach które są niedozwolone w danej klasie, powiem diagnostom żeby nie puszczali na przeglądach BMW e36 316i z wsadzonym 2jz czy passacie B5 z 2.7 biturbo z mapą na 800+
masz takiego klasyka jak Supra czy NSX zrobionego profesjonalnie i jest to auto na zloty


@anonimowybagatelizator: no to przecież na zloty sobie przewieziesz elegancko na lawecie, na torze będziesz mógł pośmigać, natomiast wyruguje się z miasta pierdzące jak stary po grochówce gruzy z przelotem. Gdzie wady? Generalnie prawo miłośników tuningu i warczących jak locha w rui bolidów klepanych ze starch civiców nie jest nadrzędne nad prawem innych ludzi do #!$%@? świętego
@bacaa90: Ty jesteś aż tak głupi, czy tylko udajesz? Mam płacić za lawetę do normalnego auta które po prostu ma większe osiągi? xDD i co Ty znowu porównujesz, ja #!$%@?ę, porównujesz przebity wydech przez jakiegoś łebka do profesjonalnie zrobionych aut, których tunning często idzie w setki tysięcy PLN i wydech nie brzmi tak jak ten od łebka z Mazdy za 5k. A co do "praw" to spoko, niedługo pod kolejnym pretekstem,
a.....r - @bacaa90: Ty jesteś aż tak głupi, czy tylko udajesz? Mam płacić za lawetę d...