Wpis z mikrobloga

@Profesor_Avenarius: Już sam fakt występowania w Radiu Maryja i trzymania z PIS dużo o nim negatywnego świadczy. Ale nawet on będąc prywatnie po prawej stronie światpoglądowej doceniał wypracowanie tzw kompromisu aborcyjnego (który po jego smierci został zburzony). A także był wyraźnym krytykiem Macierewicza mimo jego sympatii do PISu.
Podejrzewam, że gdyby żył dzisiaj byłby krytykiem całego PISu, ale to tylko moje domniemanie
  • Odpowiedz
A także był wyraźnym krytykiem Macierewicza


@Maly_Jasio: On nie tyle był krytykiem Macierewicza jak po prostu uważał i publicznie głosił opinię, że był największym szkodnikiem całego środowiska i przed transformacją i po transformacji ustrojowej.

Poza tym szczegółem było to, że jawnie mówił o tym, że uważsza go za ruskiego agenta :-)
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: chłop miał poglądy jakie miał, ale przynajmniej się ich trzymał, a nie: dziś jestem za, a jutro przeciw; to jest złe, no chyba, że robi to mój kumpel, to wtedy nie itd.
  • Odpowiedz
@kobrys13: Macierewicz najprawdopodobniej był(/jest) podwójnym agentem - tj. sprzedawał informacje/wysługiwał się każdemu kto płacił i dlatego jest nie do ruszenia.
  • Odpowiedz