Wpis z mikrobloga

#kasztanowe 100/100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nareszcie jest i ona! Ostatnia i najlepsza kasztanowa pani w całej nitce ()
Świetny to był czelendż, nie zapomnę go nigdy. Pozdrawiam wszystkich 53 obserwujących tag. Nie spodziewałem się, że będzie tak duże zainteresowanie. Zwruszajonce ()
Zostańcie ze mną, bo jeszcze nie raz wpadnie coś ciekawego, ale tym razem już bez odliczania. Zachęcam też do wrzucania swoich czekoladek pod tym tagiem.
Nie pozdrawiam za to rasistowskich mirków ze swojej czarnej listy ¯\(ツ)/¯

#ladnapani #murzynkiboners #wybierzczekolade #cycki #cyckiboners #ustaboners #oczyboners #tyleczki #tyleczkiboners
TwujKasztan - #kasztanowe 100/100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nareszcie jest i ona! Ostatnia i najlep...

źródło: 100

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@TwujKasztan: może i się nie odzywałem nic, ale śledziłem - spoko zdjęcia wrzucałeś.
A ta pani, którą wrzuciłeś, to chyba się wcześniej pojawiła? Czy to nie ta pani z ig: purp.alpaca? (nyla lueeth z tego co wyszukałem teraz u wujka google) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW: czy najlepsza to sam nie wiem - jest niezła, aczkolwiek kilka innych mi bardziej do gustu przypadło (
  • Odpowiedz
różne gusta mamy


@TwujKasztan: fakt. Aczkolwiek - i tak ta purp.alpaca naprawdę niezła jest. Powiem tak - z łóżka bym nie wygonił na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją droga, żeby w PL spróbować z czarną albo mulatką to raczej niestety tylko #divyzwykopem obecnie, inaczej chyba cięzko bardzo, bo raczej nie przyjeżdzają do nas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz