Wpis z mikrobloga

Czemu jak ostatnio byłem w np Danii to obywatel widząc tesle na polskich blachach tylko podszedli zapytał między innymi jak podróż, jak wyglądało ładowanie i ile czasu w stosunku do spalinowego to wygląda, bo on jako posiadacz tesli kręci sie wokół komina. Po prostu przyjazna rozmowa i tyle. Ale przykładowo w polsce miałem sytuacje, że czekam pod lidlem a na przeciwko parkuje dwudziestoletnie clio i wysiada młoda para, on taki jakby krówki pasł a ona całkiem atrakcyjna, na oko między 25 - 30 lat. Idą w kierunku sklepu, ona sie patrzy na auto a ten to zauważając szarpnął za rękę i jebnął tekstem "może jeszcze chcesz tam do niego wsiąść?!" Zaśmiałem sie tylko, on odwrócił łeb i poszli, ładnie wyglądająca kobieta jeszcze raz podkreślam.

Inna sytuacja, kiedy jeżdżę busem o podobnej wartości co tesla ylr. I #!$%@? zero, nikt nie zwraca uwagi, nikt nie patrzy. Jak tylko jestem za kierownicą tesli to ludzie odwracają głowy, próbują sie ścigać na światłach, inna reakcja wokoło, pomimo że oba auta w leasingu i oba auta w podobnej kwocie (bus tańszy o jakieś 30 tys, ale to chyba nie ma znaczenia).

Czy polacy to na prawde taki biedny i zacofany naród i na widok tesli w mózgu im siedzi "skąd ten złodziej ma na to pieniążki?" albo "Heh i tak w leasingu więc ma go za darmo".

Sam jestem polakiem i aż mi tak głupio, bo nigdy nie lubiłem sie wyróżniać a to to mam bo nic innego w podobnej cenie z takim przyspieszeniem nie było.

Jedyny minus to żona mi sie wiecznie pcha za kierowice a ja jak nieudacznik siedze obok.

#pytanie #tesla #motoryzacja
Zarzutkkake - Czemu jak ostatnio byłem w np Danii to  obywatel  widząc tesle na polsk...

źródło: temp_file240242009691587881

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Tomek, ale dlaczego Twoja kobieta podróżuje tak wolno? Jadąc wolniej podróżuje sie szybciej. I profil własny jej stwórz żeby fotel miała zawsze ustawiony pod siebie
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Ja na przykład lubie się ścigać z teslami bo rzadko kto chce sie ścigać ze względu jak piękny jest zasięg ev. Lubie tez na autostradzie wbić sie przed jadąca tesle 110/120 i wbić buta w podłogę tak aby zauważyli chmurę za mną i że ja mogę zawsze zapieprzac oni nie xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@MRoczny96 ja w trasie jade na aktywnym tempomacie więc zwykle auto trzyma mi dystans przed takimi biedakami. Ale przyznaje, w dłuższej trasie śmigam do 120km/h z uwagi na zasięg. Ale spalinowym to samo, czy jadę 120 czy 150 to i tak jak nie wypadek to zwężenie i tych co wyprzedzili mnie 10 km temu to doganiam, czy spotykamy sie na bramkach.
Co do wyścigów... mając 500 koni w dwóch silnikach to tylko
  • Odpowiedz
Czy polacy to na prawde taki biedny i zacofany naród i na widok tesli w mózgu im siedzi "skąd ten złodziej ma na to pieniążki?" albo "Heh i tak w leasingu więc ma go za darmo".


@Zarzutkkake: na widok tesli sobie mysle, jak glupi musial byc koles zeby sie #!$%@? w ten zakup ;-)
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: wykop to taki swiat w pigulce. wiekszosc jest jebnieta, jest paru normalnych i paru genialnych gosci. zawsze trzeba brac to pod uwage i nie przejmowac sie opiniami zuli spod sklepu (czyli wiekszosc opinii z wykopu).
  • Odpowiedz
Ja na przykład lubie się ścigać z teslami bo rzadko kto chce sie ścigać


@MRoczny96: ścigamy się tylko z autami które mają coś do pokazania, nikt nie będzie się ścigał z passatem czy jakąś skodą :D
  • Odpowiedz