Wpis z mikrobloga

@belu_p: nom i nawet od 2 lat ich mecze w EFL są pokazywane na antenach Polsatu Sport. Widać można z nimi banery czy plakaty w zasadzie wszędzie w okresie sezonu: na autobusach, na blokach, w Esce bilety są często do dostania na mecz. Także pewnie nie jesteś jedynym, który o nich słyszy pierwszy raz, ale merch jak na tak ciągle mało popularną dyscyplinę mają ok. Był okres boomu 2013-2017, gdzie powstawało
  • Odpowiedz
@belu_p przecież Pantery to są tacy dominatorzy, że nawet w Polskiej lidze nie grają od paru sezonów tylko w europejskiej. Bardzo fajne show do oglądania.
  • Odpowiedz
  • 1
@robert-mackowski: wtedy od Uniwerku, przez Ostrów Tumski i Grunwald aż do Stadionu za mgłą podążałem. :) Pierwsze foto z tego dnia jest o 6:11, wstałem pewnie godzinę wcześniej.
  • Odpowiedz
  • 2
@R2D2_z_Sosnowca: to nie ignorancja (a wręcz przeciwnie, bo szukałem informacji na temat Stadionu), po prostu sport to temat spoza moich zainteresowań. Nie ma opcji znać się na wszystkim.
PS dziękuję. :)
  • Odpowiedz
@belu_p: Trzeba było tu być 40 lat wcześniej, kiedy była tu tylko Sparta, strzelnica KBKS i sporadycznie jakieś koncerty, np. Lady Pank, Kobranocka, itp. w latach 80. I to przy świetle starych "jupiterów". Fajne zdjęcie, ale Olimpijski moim zdaniem stracił swą "poniemiecką" duszę w dzisiejszych "nowożytnych czasach". Mówię to jako stary mieszkaniec Sępolna, pamiętający jeszcze basen olimpijski, starą wieżę spadochronową, wolny i nieograniczony wstęp na Pola Marsowe, czy na treningi Sparty.
  • Odpowiedz