Wpis z mikrobloga

@toniemojekonto1 ma prawo zakazać? ma. Nie chcemy rozrob i zaangazowania kordonow policji zaraz po marszu niepodleglosci? nie chcemy. Pewnie jak wybiora inny termin i nie prowokacyjne miejsce, gdzieś poza mala ambasada, ktora moga calkowicie zablokowac to pozwolenie bedzie
  • Odpowiedz
  • 17
@toniemojekonto1: albo mysli i wie ze to jakies araby z nielegalnymi wizami


@robertkk to nie jest żadna przesłanka usprawiedliwiająca zakaz zgromadzenia. co najwyżej służby mogły by nielegalny wyłapywać i deportować, ale zakazać im zgromadzenia nie można.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: my tego nie chcemy, my mieszkańcy Wawy.
Na diabła nam to ?
Niech idą i protestują w Białymstoku czy gdzieś ;)
Zawsze tylko tu i tu.
Zresztą jak tak chcecie bronić ciapatych to ruszajcie na granicę z białorusią.
  • Odpowiedz
  • 12
@CheSlaw: my tego nie chcemy, my mieszkańcy Wawy. Na diabła nam to ?


@wladdan czego nie chcesz? przestrzegania wolności obywatelskich? szanowania konstytucji? sam może się przeprowadź na Białoruś w takim razie.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: a co wolności obywatelskich nie może to bydło przestrzegać np Białymstoku? (Nie mam nic do Białegostoku;) to tylko przykład)
Dziennikarza ostatnio nie dopuścili do demonstracji tak postrzegają demokracje i swobody obywatelskie.
Typowe arabskie i sowieckie podejście
Hurr durr wolność obywatelska huur duur możemy protestować
Hurr durr ty się stąd wynoś bo Twoje poglądy nam się nie podobają.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: a co wolności obywatelskich nie może to bydło przestrzegać np Białymstoku? (Nie mam nic do Białegostoku;) to tylko przykład)


XD aż zrobiłem sobie screena z tą złotą "mondrościom".

Dziennikarza ostatnio nie dopuścili do demonstracji tak postrzegają demokracje i swobody obywatelskie.

Typowe arabskie i sowieckie podejście

Co. Kto "nie dopuścili"? Też coś o Białymstoku?

@wladdan
  • Odpowiedz