Wpis z mikrobloga

  • 0
Zwykle wpłacałem podobne kwoty, ale co kilka miesięcy na Binance jest inna metoda, bo starsze znikają... Spróbuje mniejszą, ale coś czuję że to nic nie zmieni.
Myślałem o ByBit ale tam zamiast stałej kwoty jest ponad 1% prowizji najmniej, to bardzo słabo w porównaniu do Binance, chyba że ktoś coś innego może polecić z bardziej znanych giełd.
  • Odpowiedz
  • 0
@michoopro użyłem #bitpanda w euro za darmo przelewy, tylko teraz jaką kryptowalutą najtaniej przelać na #bianace? XRP czy Algo? Słabo bo odkąd zamknęli PitPanda Pro nie można kupić taniej XRP cena to 0,61 Euro za XRP gdzie na Binance jest po 0,59 czyli blisko 2% straty.
  • Odpowiedz
@michoopro: revolut moze blokowac bo nie lubia krypto (maja swoje za oplata). tak samo mi kiedys trasnakcje karta blokowali, bo im sie nie podobalo ze chcialem zaplacic za serwer
  • Odpowiedz
  • 0
@rtg_ revolut nigdy mi nic nie zablokwial na żadną giełdę krypto ani tradycyjną a przez 3 i pół roku przerzuiłem przez niego ok 900 tys zł, to Binance co miesiąc zmienia metody płatności raz działał dolar innyn razem euro, teraz niemalże nic chyba że z grubą prowizją. Przez to że Che wmieszał się w aferę FTX naraził się USA i powoli tę giełdę ubijają.
  • Odpowiedz