Wpis z mikrobloga

Chyba każdy pracoholik, perfekcjonista jest też paranoikiem z tego co zauważyłem. Te hejterskie komentarze piszą ludzie, którzy oglądają sobie jakiś filmik o szczepieniach, po filmie w polecanych wyświetla się jego film, oglądają go przez 2 minuty, zostawiają komentarz, wychodzą i zapominają o jego istnieniu, ale no wiadomo, jak na paranoika przystało trzeba to wszystko wyolbrzymić, że dostaje tonę hejtu i boi się z domu wyjść, jego synowie pójdą do szkoły i będą bici przez starszych kolegów za jego działalność. Jak w nękanie wrzucał opinie innych ludzi na temat szczepionki, czy żart, który miał znamiona bardziej humorystyczne (pewnie to napisał widz) niż jakiegoś "wyzwiska" to już paranoja u niego mocno siedzi, zresztą już samo zrobienie 55 minutowego filmu na ten temat wiele mówi. Ludzie co na to? Robią najgorsze co mogą zrobić takiemu paranoikowi, czyli go podbudowują w tym, że ma racje, zamiast napisać, że przesadza, bo zawsze takie komentarze się pojawią, nie ważne co by robił, tych komentarzy oczywiście jest pewnie <1% zakładam, sam mam kanał na youtube i na ponad 1000 komentarzy miałem może z 5 wyzwisk.
#naukowybelkot
Djuk94 - Chyba każdy pracoholik, perfekcjonista jest też paranoikiem z tego co zauważ...

źródło: paranoia

Pobierz
  • 9
@Djuk94: w ogóle mam wrażenie jakby chłop dopiero co poznawał świat, wiadomo że jak ktoś robi coś ponad miarę to zawsze będzie hejt w społeczeństwie- po prostu ludzie nie lubią jak komuś się lepiej powodzi. Do tego robił materiały na kontrowersyjne tematy i w zasadzie nie wiem na co liczył, że będzie 100% zgody na jego zdanie? xD Przecież to tak jakby nagrał materiał o aborcji w październiku 2020
ale no wiadomo, jak na paranoika przystało trzeba to wszystko wyolbrzymić, że dostaje tonę hejtu i boi się z domu wyjść,


@Djuk94: obejrzałem kilka filmików UNB, z ciekawości wysłuchałem ostatniej wypowiedzi bo jakaś drama. Jeżeli też wysłuchałeś cały filmik i jesteś w stanie napisać taki chamski, żenujący wysryw to jesteś totalnie odklejony od rzeczywistości i masz emocjonalność na poziomie psychopaty.

Ciekawe, że jego jesteś w stanie nazwać go paranoikiem po wysłuchaniu
@NieBendePrasowac: nie tyle jest odklejony, co jest jednym z psycholi komentujących w podobny sposób. Jak napisałem o tym wpis to komentował to w stylu, że gość sam jest sobie winien i że płacze tylko o to, że się z nim nie zgadzają, a nie że go nękają i obrażają.
@kishibashi: zobaczyłem więcej komentarzy gościa i jednak się z Tobą zgadzam, co tylko gorzej o nim świadczy...
To jest typ toksycznego przegrywa, który karmi się tym, że komuś innemu chamsko dowalają i obrażają.

Ja mam inną wrażliwość niż UNB, więc pewnie bym sobie poradził z takimi komentarzami, ale mimo wszystko uważam, że dobrze że wstawił ten film, jeśli rzeczywiście tak czuł w swoim wnętrzu. A przede wszystkim, radziłbym mu zrobić odpoczynek
  • 1
@NieBendePrasowac: Najgorzej jest, jak się udaje eksperta mając niski poziom wiedzy i ty razem z kolegą wyżej to właśnie robicie. Dedukcja u was też leży. Straciłem nadzieje w wykopie widząc takie komentarze jak wy, ale potem wszedłem na znalezisko https://wykop.pl/link/7274457/uwaga-naukowy-belkot-nie-czuje-sie-bezpiecznie-na-youtubie i zobaczyłem, że jeszcze są ludzie na tym portalu u których dedukcja i krytyczne myślenie nie jest na samym dnie :)
Dedukcja u was też leży.


@Djuk94: dedukcja leży, bo się z Tobą nie zgadzamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nie zgadzamy się i to argumentujemy:
UNB nie płacze bo nie zgadzają się z nim, krytykują jego treść czy nawet jego samego, ale dlatego że otrzymywał mnóstwo chamskich, wyzywających komentarzy, w których nieraz życzono śmierci jemu i rodzinie.

Ja jak zobaczyłem filmik od takiego np. Napierały nigdy więcej
  • 0
@NieBendePrasowac: Ty chyba też paranoikiem jesteś, skoro nazywasz każdego psycholem, na wykopie pod znaleziskiem większość jak ty to piszesz "nie lubi unb", czyli wg. Ciebie są oni psycholami? Dobra dedukcja niebendeprasowac xDD
  • 0
@NieBendePrasowac:W tym samym wpisie, w którym kazałeś wykazać, gdzie wykazałeś się brakiem dedukcji, co zrobiłeś? Wykazałeś się brakiem dedukcji, twierdząc, że ten kto nie lubi UNB to psychol, no geniusz.
  • 0
Psychole (być może ty też) na YT nie lubią UNB, ale oglądają wszystkie filmy i piszą pod każdym hejterskie wysrywy, które nie odnoszą się do treści.


Tak, bo każdy "psychol" to hejter, przecież ludzi empatyczni nigdy by hejterskiego komentarza nie napisali, co nie? Co do mnie, to zazwyczaj jak już coś komentuje na yt, to sypie jakąś ciekawostką, albo odnoszę się do treści filmu, a nie twórcy, wysuwając merytoryczne argumenty za/przeciw, więc