Wpis z mikrobloga

W przypadku problemów ze streamem na Clout 3, będą łaskawie dawać kod na Clout 4 itd? Nie wiem, choć się domyślam ( ͡º ͜ʖ͡º) Tym razem nawet nie zaproponowali możliwości zwrotu kosztów xD Czyli podsumujmy sobie:

1) Kupiłem usługę, której nie otrzymałem, wiec dali kod na free usługę nr 2
2) Usługa nr 2 działała jeszcze gorzej, więc dali kod na free usługę nr 3
3) Załóżmy, że usługa nr 10 w końcu zadziała prawidłowo, więc nie dadzą wtedy już nic
4) W końcowym rozrachunku klient będzie miał obejrzaną 1 galę płynnie i 9 zmarnowanych sobotnich wieczorów
5) W takim razie gdzie się podziała jakakolwiek rekompensata? Co się stanie jeśli Clout MMA upadnie zanim nastąpi ta wyczekiwana pierwsza płynna transmisja gali? ( ͡º ͜ʖ͡º)


#famemma #cloutmma
Freaking_Bad - W przypadku problemów ze streamem na Clout 3, będą łaskawie dawać kod ...

źródło: clout

Pobierz
  • 3
@Mollo: poprzednio też nie wysyłali od razu tych kodów, tylko dopiero jakoś tydzień przed Clout 2 przychodziły maile o takiej treści jak na ss. Także nawet nie kody, tylko na koncie klienta cloutmma.tv/ pojawiała się możliwość aktywowania zniżki 100% :)
Freaking_Bad - @Mollo: poprzednio też nie wysyłali od razu tych kodów, tylko dopiero ...

źródło: clout znika

Pobierz