Wpis z mikrobloga

Okazuje się, że Stanowski kłamał mówiąc ze pracował najwiecej a Borek i Smokowski w ogóle nie byli zaangażowani w prace. Stanowski de facto zrobił najmniej programów. Zero zdziwienia. Śliski manipulant.

I nie piszcie o wyswietleniach. Mówił, ze Borek I smokowski woleli grać w padla i się wyspać i chodziło mu o to, żeby była równa praca.

#stanowski #kanalsportowy
kalosz_zaglady - Okazuje się, że Stanowski kłamał mówiąc ze pracował najwiecej a Bore...

źródło: IMG_4651

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: #!$%@? w te statystyki, słowo poszło w świat, co zresztą widać na czacie "Mocy Futbolu". Ciekaw tylko jestem, czy gdyby to Borek robił swoje "stanowiska" o różnych tematach, a Stanowski tylko o sporcie to wyświetlenia były by na korzyść Krzyśka.
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: to że okaże się kto napędzał oglądalność. Na tym polega działalnosc w mediach, że ludzie muszą coś oglądać żeby generowało to dochody. I wyjaśni się czy Stano ma rację, czy może nie.
  • Odpowiedz
@Shagal: ale to nie o to chodzi zupełnie. On mówił ze oni nie pracują a pracowali. To ze Stanowski robi wyświetlenia na patusiarskim kontencie to przecież nic dziwnego. Żadne wiec jego wyniki niczego nie będą żadnym dowodem na to ze więcej pracował
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: mówił też, że wśród najchetniej ogladanych filmów Kanalu sportowego prawie wszystkie filmy są jego. Stąd wniosek że reszta nie przykładała się tak do roboty żeby to zmienić. Robili materiały które mało kogo interesowaly. Nie mówił że kręcili mało, tylko ze na #!$%@?. Przyszłość pokaże kto miał rację.
  • Odpowiedz
mówił też, że wśród najchetniej ogladanych filmów Kanalu sportowego prawie wszystkie filmy są jego. Stąd wniosek że reszta nie przykładała się tak do roboty żeby to zmienić. Robili materiały które mało kogo interesowaly. Nie mówił że kręcili mało, tylko ze na #!$%@?. Przyszłość pokaże kto miał rację.


@Shagal: Wyświetlenia to nie wszystko. On robi wyświetlenia na treściach bazujących na najgorszych emocjach i instynktach, na dramach, konfliktach, wyśmiewaniu innych ludzi. Już kiedyś
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: nie zgodzę się, chociaż nie śledziłem jego twórczości regularnie. Widziałem kilka wywiadów, historię z Janoszek i nie widziałem tam żadnych patologicznych rzeczy. Wręcz przeciwnie, Janoszkową pocisnął słusznie, bo jest zakłamana, przy okazji obnażając patologię mediów. A wywiady prowadził profesjonalnie, mimo że jego gośćmi byli Środa czy Kapela. Jeśli było coś nagannego w innych jego materiałach to chętnie się dowiem co i jak.
  • Odpowiedz
co to znaczy "grać w padla"?


@Freja_: to samo co grać w piłkę, tylko że w padla :D. Padel to sport, trochę połączenie tenisa i squasha
  • Odpowiedz
@Shagal:

nie zgodzę się, chociaż nie śledziłem jego twórczości regularnie. Widziałem kilka wywiadów, historię z Janoszek i nie widziałem tam żadnych patologicznych rzeczy. Wręcz przeciwnie, Janoszkową pocisnął słusznie, bo jest zakłamana, przy okazji obnażając patologię mediów.
Mamy w takim razie zupełnie inne standardy. Pokazywanie urywku z delfinem nie miało innego celu niż publiczne wysmiewanie. Zachowanie szkolnego prześladowcy. Nie wiem o jakiej patologii mediów mówisz, bo żadne normalne media nie zajmowały się
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: nie wiem o jakim delfinie mówisz, nie znam sprawy. A co do sprawy z Janoszek to mamy zupelnie inne spojrzenie na to i ok. Dla Ciebie było to znęcanie się nad kobietą, a dla mnie ujawnianie przekrętu chorej psychicznie osoby i pokazanie, że nie warto wierzyć we wszystko co usłyszymy w tv, czy przeczytamy w internecie.
  • Odpowiedz
@Shagal:

dla mnie ujawnianie przekrętu chorej psychicznie osoby i pokazanie, że nie warto wierzyć we wszystko co usłyszymy w tv, czy przeczytamy w internecie.


O własnie, jeszcze to. Stanowski nie ma żadnych kompetencji żeby wypowiadać się o czyimś zdrowiu psychicznym. Może to zrobić tylko lekarz po przeprowadzaniu diagnozy. Nazywając ją w ten sposób Stanowski dodatkowo przekroczył granice etyki dziennikarskiej. A fakt, że to powtarzasz pokazuje jak dużą siłę rażenia miało takie
  • Odpowiedz
@mikolajeq:

gdzie stanowski przyznał że miał już #!$%@? na robienie czegokolwiek


To nie najlepiej o nim świadczy. Z jednej strony mówił, że do samego końca walczył żeby była konkurencja, chciał wykupić Borka a z drugiej strony miał "#!$%@? na robienie czegokolwiek". Kupy się nie trzymają te jego tłumaczenia.
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: ona sobie wymyśliła swoje życie, nie potrzebuję opinii specjalisty żeby stwierdzić że ma problem z głową. Nie czytam portali plotkarskich, ale widzę że wystarczy być znanym żeby z automatu zostać autorytetem dla rzeszy mniej myślących ludzi. To jest szkodliwe zjawisko i mam nadzieję, że chociaż cześć tych osób dojdzie do jakichś wniosków po tej akcji.
  • Odpowiedz