Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, ciekawa sprawa.

Mam kolege, własnie stuknęła mu 30stka. Chłopak niegłupi, programista mieszka w dużym mieście, wiecie jak to jest, dobrze zarabia, jeździ nowym volvo. Do tego wysoki, szczupły, siłownia, świetnie wygląda. Nawet zęby ma pięknie zrobione, pewnie droższe niż to jego volvo.

No i największy jego życiowy dramat, to jest taki że nie zaruchał jeszcze nigdy.
I jak tak siedzimy i gadamy, to nie wiem skąd te jego problemy w relacjach damsko męskich się biorą. Jest wygadany, do tego gada z sensem w przeciwieństwie do większości wygadanych ludzi, ma wszystko co by dziewczyny mogły od niego chcieć (przynajmniej te normalne)

Macie jakiś pomysł? Co może być powodem?

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 69
@NieBendePrasowac: Lol mi chodzi o to, że skoro wybrał z własnej woli Volvo, to znaczy, że już jest przegrany. Ten samochód wybierają najczęściej osoby, o określonych cechach. Zmiana samochodu tutaj nie koniecznie pomoże. Chodzi o zmianę mentalności. W tym momencie jest szarą myszką, więc wybrał Volvo, jakby miał inny charakter z pewnością wybrał by inny samochód. :)
@Strigiformesman: Nie to zapewne by znaczyło, że ktoś z rodziny, znajomych miał takiego na zbyciu, a ty zgarnąłeś bo był po pieniądzach. No chyba, że mając 10k w kieszeni sam z własnej woli byś wybrał tego gruza z komisu. To już znaczy, że jesteś nudziarz xD
jeśli mając 5k w kieszeniu kupujesz takie coś, to tylko dlatego, że chcesz komuś zaimponować swoim pięknym BMW.


@ziomus13: albo że był to najbardziej sensowny samochód z dostępnych w danej chwili.

O chłopie, jeśli ty naprawdę postrzegasz ludzi przez pryzmat tego jaką markę samochodu wybierają to się jeszcze w życiu zdziwisz
@Strigiformesman: Postrzegam, bo są pewne zależności. Pracuje z samochodami, więc widzę mniej więcej kto przyjeżdża i czym. Widzę jaka jest gadka z jednym, czy drugim klientem. Ba ja nawet często ludzi rozpoznaje nie po twarzy , a po aucie jakim jadą.
@Strigiformesman: Przecież takich aut nie ma praktycznie. Natomiast BMW z m-pakietem z aliexpress jest cała masa :)

Nawet dzisiaj teoria o klientach z BMW się mi sprawdziła. Przyjechał Pan z BMW za 150k PLN na sprawdzenie po zakupie auta, bo cytuje "nie jeździ jak powinno". Później miał do mnie ma pretensje, że usterki które mu znalazłem w jego nowym nabytku nie obejmuje gwarancja, którą dostał z ASO z którego go wziął
@Strigiformesman: Nie przetłumaczysz mu. Chłop dla uproszczenia swojego myślenia o ludziach stosuje stereotypy samochodowe i tak widzi świat. Niektórzy tak mają, że na podstawie jednej rzeczy potrafią nakreślić cały twój portret psychologiczny - w tym przypadku jest to marka samochodu. Pomijam już tutaj fakt, że ładnie wyjaśniłeś jak wygląda obecnie większość marek samochowodych.