Wpis z mikrobloga

@Tiab: To teraz policz sobie ten rozsądek, pomnażając średnią cene wynajmu w dużym mieście czyli jakieś 2500PLN/3000PLN przez 12 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sporą część depozytu lub spłaty kredytu idzie odłożyć za taką sumę.

To wszystko zależy na jakim etapie życia jesteś, ja wynajmowałem przez kilka lat ale po wszystkich historiach, które miałem z Januszami wynajmu, stwierdziłem że pora na własny kąt. Pierwszego mieszkania nie kupuję
  • Odpowiedz
@Tiab: Mówię o wieku, braku innej nieruchomości, braku uczestnictwa w innym kredycie hipotecznym przez min. 3 lata

dlatego wniosków poszło 60k a nie 6 milionów, z czego większość pewnie do 3 banków = 20-30k realnych zapytań
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Ja nigdy nie mówiłem, że to nie zatrząśnie rynkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wielkich wygranych jest na dobrą sprawę garstka, a reszta musi płacić 20-30% drożej za nieruchy bez dostępu do dopłat z kasy podatnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc każdy (z bekowiczami włącznie) będzie ruchany w d*** przy:

- chęci zmiany miejsca zamieszkania, np. przy zmianie pracy
- chęci zmiany
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin refinansujesz za parę lat jak spadną stopy i nie ma żadnych ograniczeń. Poza tym jeśli się ożenisz i dziewczyna która ma swoje mieszkanie, to możesz wynajmować to z bk2 bez utraty dopłat. Jak ktoś miał głowę na karku to rezerwował mieszkanie pod bk u dewa parę miesięcy przed startem programu jak ceny jeszcze aż tak nie odleciały
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Więc każdy (z bekowiczami włącznie) będzie ruchany w d*** przy:


@Yuri_Yslin: To najemca tez jest przy wysylaniu co miesiąc przelewu do landlorda? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
refinansujesz za parę lat jak spadną stopy i nie ma żadnych ograniczeń.


@ksiezycoweNieruchy: Tu nie o to chodzi że Bk2% się nie opłaca bo opłaca się nieprawdodpobnie

Tylko o to, że jak już będziesz chciał kupić następne, to ceny +30% w rok a Ty już bez dopłat musisz je kupić i wtedy "hehe beka" to jednak nie jest taki dobry interes.

To najemca tez jest przy wysylaniu co miesiąc przelewu do
  • Odpowiedz