Wpis z mikrobloga

Czy dużą patologia będzie jak zacznę spotykać się z laską o 10 lat młodszą? Ja mam 33 lata, ona 23. Bardzo dobrze się dogadujemy, bo ona jest ogarnięta, ale dalej, to jest 10 lat różnicy. Jestem ciekaw opinii z zewnątrz, dlatego pytam

#zwiazki
  • 184
  • Odpowiedz
@sergio91: ja się spotykam z 12 lat młodszą i nikt nie widzi w tym nic złego. Co więcej, kilka jej koleżanek chciałaby mieć faceta co najmniej 8-10 lat starszego. Kobiety szybciej dojrzewają i często nie znajdują tego czego szukają w rówieśnikach.
  • Odpowiedz
@BackInBlack: skąd niby to wiesz, że większość kobiet przed 30 nie szuka faceta na stałe? Jakie statystyki prowadziłeś, czy aktywnie uczestniczysz na jakimś blackpillowym tagu i stąd te wnioski?
Do internetu trafia kilka sztuk jakiś szonów, a Ty myślisz że tacy są wszyscy...
  • Odpowiedz
Czy dużą patologia będzie jak zacznę spotykać się z laską o 10 lat młodszą?


@sergio91: Żadną patologią nie będzie ale musisz się przygotować, że koleżankom w twoim otoczeniu zacznie się dupsko palić, że młodsze mają branie a nie one stare rury.
  • Odpowiedz
@sergio91: 23 lata czyli jest około 2000 rocznik, czyli miała szansę wychować się przez pierwsze lata życia bez internetu. Jak ma starsze rodzeństwo, to może być ogarnięta, więc te 10 lat może się aż tak nie dawać we znaki. Moralnie złego tu nic nie ma, ale dbajcie o równość w relacji.
  • Odpowiedz
@sergio91: ten kto cie bedzie krytykowal tak naprawde robi to z zazdrosci. Wiadomo, ze 10 lat roznicy jak ona 18 a ty 28 to przepasc ale 23 vs 33 juz bardzo sie zaciera roznica.
  • Odpowiedz