Wpis z mikrobloga

Co to za dziwna opcja "przedmiot osobisty" pierwszy raz się spotykam. Chcialem zarezerwować lot z bagażem podręcznym a tu się okazuje ze podręczny za dodatkowe 3 stowy xd ale mogę wziąć przedmiot osobisty którym niby może być jakas torebka czy plecak które zmieszczą się pod siedzeniem. O co tu chodzi, mogę napakować ciuchów na 5 dni do plecaka i lecieć z tym osobistym czym się dopierdzielą?
#samoloty #tanielatanie #wakacje
  • 7
@Jestem_robotem123: Bagaz podreczny to bagaz ktory zmiescisie w ichnie "formatki". W rajnerze jest to 20x30x40cm.

Ostatnio ylem swiadkiem jak kolesiowi sienie mieslil. To wypakowal z plecaka kilka ciuchow i ubral na siebie. Ja ze zdziwienia szczeke zbieralem z podlogi. Ale pani nie miala zadnych uwag. A kumpela z ktora lecialem (a ona ma zboczenie i lata srednio raz w miesiacu :P) stwierdzila ze to normalne zachowanie :))
@Jestem_robotem123 nie, ja też nie mam problemu spakować się na wyjazd. Na allegro możesz kupić dedykowane plecaki pod taki wymiar. Uwierz mi, ze na tygodniowy wypad po europie jesteś w stanie się w niego zmieścić.