Wpis z mikrobloga

Jaki samochód kupić do 30 tyś+5 tyś na pakiet stsrtowy? Przebieg roczny 10-12k. Zawsze podobał mi się e92, ale raczej nie w tym budżecie. A4 B8?
Warto w ogóle w tych czasach przejechać się do Niemiec po auto? Jestem w stanie sam dopiąć wszystkich formalności.

#motoryzacja #samochody
  • 13
  • Odpowiedz
@wszystkogra: ostatnio to Niemcy zaczęli się rozglądać za autami w pl bo w de ceny trzymają się jak słoiki chociaż nadal można coś fajnego wyhaczyc - polecam okolice Rosenheimu zawsze coś tam udało się upolować, ja zaczęłam myśleć o francuzie co dziw bo auta dobre kilka lat młodsze a wyposażenie o niebo lepsze
  • Odpowiedz
@wszystkogra: Bawaria ma najdroższe mieszkania ale auto najłatwiej znaleźć w dobrych pieniądzach bo zagłębie Turków i konkurencja duża w komisach. Ja osobiście zastanawiam się nad peugeotem 508 2.0 hdi
  • Odpowiedz
Warto w ogóle w tych czasach przejechać się do Niemiec


@wszystkogra: zawsze warto, niemieckie serwisy to nie polskie serwisy. Samochód użytkowany w Niemczech przez 300k km często wygląda i jeździ lepiej niż "salon polska" z 200k nalotu. Tylko trudno coś znaleźć bo przyzwoite auta szybko znikają i zostaje szrot od turka albo polaka z placu.
  • Odpowiedz
Jaki samochód kupić do 30 tyś+5 tyś na pakiet stsrtowy? Przebieg roczny 10-12k. Zawsze podobał mi się e92, ale raczej nie w tym budżecie. A4 B8?


@wszystkogra: Na twoim miejscu ogólnie odpuściłbym sobie takie auta chyba, że jakieś e90 lub w204. Jeśli chodzi o Audi A8 to samochód spoko, ale generalnie jest popyt na rynku od kilku lat przez co ciężko kupić dobry egzemplarz w dobrej cenie ewentualnie jak ci pasuje
  • Odpowiedz
Bawaria ma najdroższe mieszkania ale auto najłatwiej znaleźć w dobrych pieniądzach bo zagłębie Turków i konkurencja duża w komisach.


@UgryzSuchara: To, że mają dużo bmw jeszcze absolutnie nic nie oznacza. Tutaj warto byłoby wtrącić również w jaki sposób na tych placach w Niemczech te auta potrafią naprawiać bo to, że na przykład chłop biega z pistoletem do malowania jak lakiernik na placu to norma auta które pół przodu mają zawinięte folią
  • Odpowiedz
@wszystkogra: Chociażby tym, że te wersja w cenach sedana to zazwyczaj śmietnik po prostu, poza tym tak koszty utrzymania też e92 ma zazwyczaj większe silniki to wiadomo inaczej w eksploatacji.
  • Odpowiedz