Wpis z mikrobloga

Przetestowałem #ev9 Fajne autko. Lepsze od mify. NIestety tylko wersję gt mieli w salonie. Imho mifa ma trochę więcej miejsca. Fajnie się rozpędzał ev9. Jeżeli chodzi o komfort jazdy 7os. vs. zasięg vs. cena to raczej ev9 wygrywa.Aczkolwiek chyba wolałbym teslę X 7os., ale qrcze ta cena...
#ev9 #tesla
  • 3
  • Odpowiedz
@bill-adamsonn Ja bym wolał kształt mify, ale zbyt duża nowość jak dla mnie. W EV9 nie podoba mi się że z tyłu są normalne drzwi. Idealne są elektryczne rozsuwane ale do tej bryły nie pasują. Podoba mi się że bagażnik w EV kończy się bardziej pionowo niż w Tesli X, więc wydaje się że jest więcej miejsca ale licząc frunk i trunk chyba wygląda podobnie. Na razie zdecydowałem się na X Wydaje
  • Odpowiedz
@zibizz1: słuszna uwaga z drzwiami. Co do 7os. i z rozsuwanymi drzwiami jeszcze coś takiego odkryłem: opel combo. Wydaje się spoko jak na tę cenę. Tylko bateria jest malutka. Jeszcze do 6os. wersji to tak zgadzam się - przejście do 3 rzędu jest fajne - mam tak w chryslerze, aczkolwiek taką opcję na teraz oferuje mifa pod warunkiem, że 'dobrze' ustawisz drugi rząd. Btw. zadam retoryczne pytanie: zadowolony jesteś z X?
  • Odpowiedz
@bill-adamsonn X super, oczywiście można się przyczepiać do automatycznych wycieraczek, świateł czy tego jak działa tempomat, ale dla mnie to już jest wliczone w Tesle i spowszedniało mi. W X 2 rzeczy są słabe. Pierwsza to standardowo kierunkowskazy w kierownicy. Potem Tesla Vision który bardzo słabo działa i z tego wynika bardzo dużo drobnych problemów. Drzwi kierowcy i pasażera nie otwierają się szeroko same bo samochód nie jest pewny czy w coś
  • Odpowiedz