Wpis z mikrobloga

Czyli 4 gości uciekło z etatu żeby popracować na luzaku bez bata nad głową. Robią sobie streamy, gadają o piłce.

Nagle jeden z nich zaczyna #!$%@?ć za trzech i ma pretensje do pozostałych że nie są tak fajni jak on i nie chce im się #!$%@?ć jak na etacie. I oczywiście chce renegocjować umowy, bo pojawiły się chore pieniądze, którymi musi się dzielić tak jak się umówili.

Chciałbym być w tej knajpie gdzie pojawił się pomysł #kanalsportowy bo mam wrażenie że to Krzysiu robi dymy.

Btw znamienne jest to jak wielu chłopaków po cieczce z #weszlo ja przykład #tetrycy czy Smyk, mówią że w końcu mają worklife balance.
  • 30
@SebixBezKaryny Ależ oni mają swoje programy live. A hejt parki o piłce to myślę że głównie robili oni a nie Krzysiu.

Bór jest debilem, tu pełna zgoda. Ale jeśli na początku umówili się na luźne 2 programy w tygodniu na osobę, to Stan nie powinien wymagać więcej niż się umawiali. Przynajmniej nie bez zgody reszty.
@BarszczZUkraincow Raczej zawsze miałem w dupie ten kanał, ale bez jaj - jeśli rzeczywiście jest tak, że Borek miał 8 miesięcy przerwy między jednym a drugim odcinkiem swojego formatu albo przez miesiąc nie był w stanie napisać kilku zdań o jakiejś drużynie do Skarbu Kibica, to o jakiej "pracy na luzaku" mówimy. Tzn. jakiej pracy.
@BarszczZUkraincow Jasne. Tylko wiesz, moim zdaniem Stanowski wyciągnął dobre wnioski z klęski Weszło.fm. Sam sport, że sobie siądzie paru typów i pogada o tym, co tam Mbappe zagrał w 41 minucie, nie robi liczb. Dlatego Stano szukał tematów poza sportem: celebryci, autorytety do komentowania bieżących wydarzeń, AI i wiele innych. To klika się lepiej. Więcej ludzi posiedzi słuchając Andrzeja Dragana, opowiadającego o fizyce kwantowej lub AI, niż #!$%@? Borka o tym, jakie
@miluvzkittenz Nie wiem ale mogli nie chcieć, skoro tak się umówili na początku. Tak samo jak stan mógł chcieć odejść.

Ja to trochę rozumiem. To by się zrobił Kanał Stanowski. Z historiami z pogranicza celebrity/śniadaniowki i polityki. Może nie tak widzieli przyszłość swojego projektu i nie chcieli dać więcej człowiekowi który jako jedyny szedł w tę stronę.
@Krisskow "Sami nic nie zrobili". Oglądasz kanał sportowy czy tylko stanowskiego? Mają wiele własnych live formatów w których występują. Są live po każdym istotniejszym meczu.

To że nie #!$%@? 3 razy w tyg przez 20 min o rzeczach pozasportowych nie oznacza że nic nie robią.
@BarszczZUkraincow: czyli #!$%@?ć jak Stano nie chcieli (zrozumiałe). Nie podobał im się kierunek filmów wrzucanych na kanał sportowy (zrozumiałe).

Ale wypłacić sobie dywidende z zysków, które nakręcił Stano i z materiałów, które im przeszkadzały już okej? ( ͡º ͜ʖ͡º).

No chłopaki nie dogadywali się we 4 i mogli to zakończyć po cichu. Nie byłoby afery. Jeżeli to co powiedział Borek publicznie na live z Arłamowa z