Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? skadnal że wracając z nocki muszę robić jakieś fikołki by dojechać do domu bo bydło musi uczcić coś co nieistnieje w polsce,zabawne słyszeć o niepodleglości w kraju uleglejszym niż najtańsza pani do towarzystwa,niepodległość to macie w mokrych snach co najwyżej,druga rosja,kraj zrujnowany ale nie #!$%@?,wywrocic miasto na drugą strone i paradowac z flaga jak pajac #swietoniepodleglosci #polska #ztm
Porobiony420 - To jest #!$%@? skadnal że wracając z nocki muszę robić jakieś fikołki ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
@saviola7 to tak jakbym się spiął do tego że dałeś spacje po przecinku,mało znaczący aspekt ale kuje w oczy takich choleryków i pseudo-perfekcjonistów pokroju paliwoda lub ty,więc twoje 3 grosze ani nie wykluczają tego co piszę ani nie bronią wartości o które próbujesz zawalczyć.

Tak wgl to ciekawi mnie czy jak dostajesz maila z pracy to też srasz się o pisownie,aczkolwiek zakładam że takowych maili nie dostajesz bo trzeba mieć najpierw pracę
bywaj wielki polonisto


@Porobiony420: Umiejętość poprawnej pisowni nabywa się już w podstawowym nauczaniu, nie trzeba być polonistą.

czy jak dostajesz maila z pracy to też srasz się o pisownie


@Porobiony420: Nie sram się, ale od razu wiem z kim mam do czynienia. Zazwyczaj są to osoby niekompetentne, niechlujne lub niewykształcone. Zazwyczaj też z takich osób jest niezła beka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)