Wpis z mikrobloga

Dlaczego panny ustawiają z Instagrama po tym jak okazało się że nie jest się nimi zainteresowany w „ten” sposób, a poznaliście się przez znajomych czy tam gdzieś na mieście. To jakaś obrona ego? Przecież zawsze można się spotkać na piwo jak znajomi, czy tam poszerzyć grupę znajomych przez takie znajomości. Panny tak chętnie proponują niektórym gościom przyjaźń, ale widzę że w drugą stronę to już tak nie działa.

#redpill #logikarozowychpaskow
  • 3
  • Odpowiedz
@Reiden: #kobiecalogika. Nie rozkminiaj tego, bierz rzeczy takimi jakie są ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze tak było, że laski usuwają, często nawet komentarze, bo nie chcą zeby kolejni faceci wiedzieli, że np wczoraj była już na randce
  • Odpowiedz
@Reiden: Ja miałem kilka koleżanek poznanych przez neta. I z każdą był ten sam problem. Fajnie się z nimi gadało, można było się pośmiać, wysłać mema czy piosenkę. Ale z mojej strony nic poza tym. Ot zwykła ludzka relacja oparta na znajomości koleżeńskiej. Wszystkie po kolei mnie zghostowaly( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wookash071: kobiety często gorzej znoszą odrzucenie na polu romantycznym. Dla wielu kobiet oferta zwykłej znajomości (nie seksualnej) jest nie do zaakceptowania jeśli one mają chęć na więcej. Więc nie są tutaj w ogóle lepsze od mężczyzn. Do póki one proponują przyjaźń to spoko, ale kiedy one taką ofertę dostaną - to już nie ;)
  • Odpowiedz