Wpis z mikrobloga

@look997: Masz w ostatnim odcinku wytłumaczone. Generalnie tak, śmierć tego który pozostał powodowała ich niekontrolowany wzrost a wrzeciono było tylko zabezpieczeniem które usuwało ich nadmiar. Majors dość łopatologicznie tłumaczy, obejrzyj może jeszcze raz tylko uważnie.
@marv0oo: Może. Ale to by mógł Loki spróbować jeszcze raz, inaczej. :P
No ale może to była i tak najlepsza opcja. Intuicyjnie chwycił i wszystko grało, to już nie próbował inaczej.
Ale to by mógł Loki spróbować jeszcze raz, inaczej


@look997: jak mógł inaczej? Przecież Ten Który Przetrwał mu wyraźnie powiedział - Wrzeciono służy do ubijania linii czasowych, żeby istniała tylko ta Święta. Modyfikowanie go nie miało sensu, a pełna naprawa to powrót do zabijania linii czasowych. Zniszczenie i zastąpienie Tego Który Przetrwał na tronie to była jedyna opcja
@look997: to nadal moje gdybanie, ale myślę, że nie ważne jakby to rozwalili, efekt byłby ten sam. Chodzi mi o to, że to Wrzeciono było czymś tak istotnym i potężnym, że pozbycie się go "z równania" skutkuje katastrofalnymi zmianami.
@look997: @Majaque na reddicie gdzieś widziałem wyjaśnienie, otóż święta linia czasu nie była w Loomie tylko tam gdzie Kang sobie siedział, zadanie tego urządzenia to było ubijanie nadmiarowych branchy i był też bezpiecznik że przy zniszczeniu Looma odpalał on anihilację wszystkich istniejących branchy (poza świętą oczywiście, wtedy Kang miał dany czas żeby to odbudować zanim się znowu syf zrobi), więc dlatego te branche umierały bo miały odpalone zniszczenie a Loki dzięki
otóż święta linia czasu nie była w Loomie tylko tam gdzie Kang sobie siedział

@nbhd: Przecież to jest dokładnie to samo miejsce, tylko od drugiej strony. Loki siada po pozostałościach tego co zostało z cytadeli HWR
@Majaque: chyba nie do końca to jest to samo miejsce, za marvel wiki:

Citadel at the End of Time, a castle carved out of a solid asteroid that was located outside the timestream of the "Sacred Timeline".

Po tym, jak Loki zniszczył temporal loom i zaczął chwytać poszczególne linie czasu, widać jak otworzyło się tam "przejście" do tego miejsca, w którym znajdowały się pozostałości cytadeli.
Ja to rozumiem tak, że Loki