Wpis z mikrobloga

@Piotrek7231:
Ale akcja była wczoraj w McDonald's. Normalnie tam nie jem bo to syf ale podjechalem sobie na kawke z trasy. Wchodze do srodka i kupuje a facet obok mnie zamawia Kanapkę Drwala. No i zagajam do niego, mówię że drogo teraz. On burknał że trochę. Ja mowie, że nie troche tylko 40% procent w porownaniu do zeszłego roku a on przytakuje. No to ja dalej tlumacze mu, że niech popatrzy
  • Odpowiedz
Po prostu nikt nie wierzy w Pasję Pani Wiesi przy obiedzie za 23 zł.
Łatwo natomiast uwierzyć w specjalne Skille Pani Wiesi która prowadząc lokal ze wszystkimi jego kosztami jest w stanie ogarnąć obiad za 23 złote dla tego jednego ziomka i jeszcze na tym zarobić.
  • Odpowiedz
  • 7
@Piotrek7231 ten burger drwala ma wiecej miesa niż ta mityczna pasja Pani Wiesi... zreszta ze swieca szukac miejsca gdzie za 20zl zjesz cos wiecej niz 200ml zupy, gdzie 99% to woda.
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: ja tam cały rok popieram polskie gastro, zarówno obiadek od pani Wiesi jak i lokalne burgerownie, ale lubię też #!$%@?ć sobie drwala jak wejdzie bo mi smakuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
gdzie tak polska inteligencja?


@NaczelnyAgnostyk: Polska inteligencja to została #!$%@? w 1939 xD Dzisiejsza "inteligencja" w postaci klepaczy kodu, pracowników akademickich za 4k netto i lekarzo-prawników wychowanych na kolesiostwie to co najwyżej nędzny cień polskiej inteligencji
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: Znajdź na dowóz 2 dania za 23zlXD nie twierdzę że nie ma takich miejsc ale co chcę zamówić tani Polski obiad to ceny samych zup potrafią być w okolicy 20() Gardzę makiem ale czasami mam ochotę na takiego drwala albo nie mam czasu żeby się #!$%@?ć z normalną knajpą.
  • Odpowiedz
Polska inteligencja to została #!$%@? w 1939 xD Dzisiejsza "inteligencja" w postaci klepaczy kodu, pracowników akademickich za 4k netto i lekarzo-prawników wychowanych na kolesiostwie to co najwyżej nędzny cień polskiej inteligencji


@niochland:
Jak czytam twój wpis, to wyraźnie widać, że piszesz prawdę!
  • Odpowiedz