Wpis z mikrobloga

@Salomonthekrol: Jedyna szansa to nauka czegoś po godzinach.
Zwolnienie się nie nic nie da, bo jeżeli nie masz w sobie dyscypliny to na bezrobotnym cały dzień będziesz leżeć i nic nie robić - znam to z autopsji.
Natomiast jak masz dyscyplinę to po pracy dasz radę się nauczyć czegoś nowego. Tak to wymaga #!$%@? jak robot, ale innych opcji nie ma.
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: #!$%@? bez urazy ale te wpisy wyglądają tak jakbyś jednego dnia zrobił przy stanowisku ze 100 zdjęć z kubkiem kawy i codziennie zdjęcie z innym ujęciem. i to nawet nie jest śmieszne. mam nadzieję że poniedziałek piątek 6-14 a nie system trzyzmianowy
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: Jedyna szansa to nauka czegoś po godzinach.

Zwolnienie się nie nic nie da, bo jeżeli nie masz w sobie dyscypliny to na bezrobotnym cały dzień będziesz leżeć i nic nie robić - znam to z autopsji.

Natomiast jak masz dyscyplinę to po pracy dasz radę się nauczyć czegoś nowego. Tak to wymaga #!$%@? jak robot, ale innych opcji nie ma.


@KawaRozpuszczalna: dziękuję za te napisy, po pracy rozwijam swoj
  • Odpowiedz
a zrobiłeś coś w kierunku żeby to zmienić? Poświęciłeś czas na podniesienie swoich kwalifikacji? Czy tylko użalasz się na wykopie?


@Nester86: Czyli mówisz, że tokarz to człowiek z niskimi kwalifikacjami? Pewnie powinien zostać frontend developerem.
  • Odpowiedz
@kptDoopa: pokaż mi gdzie tak napisałem? Jeśli nie potrafisz czytać z zrozumiem to poproś o pomoc mamę. Op użala się nad pracą a ja się pytam czy zrobił coś w kierunku żeby ta pracę zmienić.
  • Odpowiedz
pokaż mi gdzie tak napisałem? Jeśli nie potrafisz czytać z zrozumiem to poproś o pomoc mamę. Op użala się nad pracą a ja się pytam czy zrobił coś w kierunku żeby ta pracę zmienić.


@Nester86: Napisałeś o podniesieniu kwalifikacji a nie zmianie pracy. Poproś mamę, żeby ci przeczytała to co sam pisałeś.
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: zawsze jest jakaś opcja, ja z nudy kupywałem po parę naklejek w cs parę lat temu, i z roku na rok mi się dodawały aż do dziś gdzie się zwolniłem z kołchozu i się opierdzielam za kasę co wyjąłem z gierki w której nawet nie umiem wroga na longu trafić
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol Areczku, ale jakie wyjście z pętli, zakład cię potrzebuje. Chyba, że chcesz podwyżkę, to wtedy jest kilku chętnych na twoje miejsce.
To zjawisko Areczka Schrodingera, pracownik jest zarazem niezbędny jak i do zwolnienia. Dopiero złożenie papieru ujawnia jego stan.
  • Odpowiedz