Wpis z mikrobloga

Ktos mi odpowie czy to prawda ze czynsze blizej centrum Warszawy sa duzo wyzsze? Sprawdzam sobie offery bo mysle sobie o drugim mieszkaniu o podobnym metrazu (spokojnie, poprzednie pewnie sprzedam) co chwile widze oferty z Woli, Mokotowa czy z Bielan gdzie czynsz za 50-60m to koszt 850-950zł. To tak na serio? Ja za sam czynsz mieszkania 63m tez w Warszawie place 620zł miesiecznie.
#nieruchomosci
  • 6
Jeżeli to standardowa administracja typowa dla nowych bloków, to wiele zależy od tego co dają w zamian - ochrona (jaka firma, 24h/12h, monitoring), sprzątanie, patio, dodatkowe atrakcje jak np. basen dla mieszkańców itd. Za to w spółdzielniach to szkoda gadać, tam potrafią brać dużo więcej nie dając nic w zamian :D
@eskejper: z mojego doświadczenia czynsz nie zależy od odległości od centrum, a od typu nieruchomości. Drożej jest w kamienicach (fundusz remontowy), często w wielkiej płycie niegospodarnie zarządzanej od PRL przez nieodwoływalnych prezesów spółdzielni. Taniej jest w nowych blokach z ogarniętą wspólnotą