Wpis z mikrobloga

@slawek89 zacznij od po segregowania i wywalenia "nie lego". W międzyczasie odłóż na bok jeśli znajdziesz jakieś części elektryczne typu silniki, przewody, piloty, lightbricki. Resztę umyj porządnie.

Ja przynajmniej tak zaczynam zabawę z mixem.

Jeśli chcesz odbudować cześć zestawów to musiałbyś się na tym trochę znać, jeśli są jakieś częściowo poskładane to łatwiej ale wiele jest takich które można zidentyfikować po jednym konkretnym elemencie. O ile wiesz którym ( ͡° ͜
@GrafikaUltraHaDe żeby w pępku ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak sortuję mixy przed kąpielą to robię to w lateksowych rękawiczkach, za dużo razy już trafiłem łapą na klocki umazane w czekoladzie ale nie odważyłem się sprawdzać po zapachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@parov_stelar @Semigod @Katiee
Szczerze to miałem mega farta. Mieszkam w NO i ludzie oddają tu często fajne rzeczy za free na finn.no czyli ich odpowiedniku olx. Obserwowałem od jakiegoś czasu wyszukiwanie ze słowem kluczowym "lego" i pisałem do ludzi zaraz po otrzymaniu powiadomienia. Może faktycznie porażek było 100 ale 101 i 102 raz były udane, w niedzielę reklamówka 10kg a we wtorek ktoś wystawił te 6 pudełek. 43,5kg razem z pudełkami