Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany:

Zapraszam Cię na drwala.


czyt. JA PŁACĘ

Jedziemy na Drwala?


czyt. PŁACISZ ZA SIEBIE. PYTAM CZY IDZIEMY WSPÓLNIE

Naprawdę nic skomplikowanego. Lochy na Tinderze myślą, że jak już nas zaszczycą swoją obecnością to należy im się darmowy posiłek.
Jak ktoś mnie pyta czy stawiam to odpowiadam "dopiero od trzeciej randki" więc jak chcą się za darmo nażreć to najpierw muszą włożyć w to minimum wysiłku ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ: piszesz do kumpla "idziemy na piwo" i oczywiste jest, że każdy płaci za siebie, ale z laskami, z laskami jezu z nimi nie da się wyjść nigdzie tak, żeby nie było, że to ty zaprosiłeś więc to ty płacisz, one same mają absolutnie zero inicjatywy a jak już coś powiedzą to wtedy znów oczywiste jest, że każdy płaci za siebie xD ofc są wyjątki no ale jednak zwykle jest ciężko
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Trzeba umiec ustawic jakeis granice, ale jesli kogos zapraszasz na 1 randke/spotkanie, to postawienie kawy czy napoju czy skromnego jedzenia powinno byc akceptowane. Sam kiedys wyszedlem z dziewczyna na randke a ze zgrywalem zimnego, powiedzialem dziewczynie zeby zaplacila za siebie. Poczulem sie glupio gdy sie pozniej dowiedzialem ze od pol roku nie ma pracy i ze mieszka z mama a zaplacila z oszczednosci ktore mialy byc dla niej na leki
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany kurła, w Polsce bułka w maku już trzy dychy kosztuje?
Ja #!$%@?, wyjechałem #zagranico dekadę temu, to wtedy może z 5 zyla było.

Powodzi się, widzę. W UK teraz jakaś sezonowa kanapka też jest. Philly Cheese Steak, kosztuje £5.79.

Czyli w sumie tyle samo co te 30 zł ale zarobki chyba jeszcze nie dogoniły. Czy dogoniły? Może czas wracać xD
szpongiel - @serek_heterogenizowany kurła, w Polsce bułka w maku już trzy dychy koszt...

źródło: mcdonalds-philly-cheese-stack_1-3-product-tile-desktop

Pobierz
  • Odpowiedz