Wpis z mikrobloga

Zostałem poinformowany, że już na grubo jestem uważany za agenta boxdela więc stwierdziłem, że ogarnę post żeby nie pisać potem 100 odpowiedzi w tym samym temacie.
Dla mnie teskty grubasa do tej dziewczyny to były głupie żarty. Obleśne, głupie ale nadal żarty. Jak ktoś miał dzieciństwo i znajomych to pewnie nie raz słyszał gorsze. Tam nigdy nie chodziło w wkładanie #!$%@? w jej cycki.
Zresztą nazywanie go pedo to kompletne nie rozumienie kim pedo jest. Pewnie jak macie związek 35 latka z 25 latką to też pedo bo tyle lat młodsza? kto to widział.
Teraz druga sprawa, za którą można grubasa ostro #!$%@?ć. Czyli potencjalne krycie stuu. I tutaj też go powiedzmy broniłem bo o te plotki słyszał każdy na yt. Zresztą plotki o stuu zabawiającym się z małolatami wypłynęły na głęboką wode za sprawą fagaty i sukanek z 2-3 lata temu.
Wtedy też nikt nic z tym nie zrobił, zwyrol nawet się zastanawiał na streamie czy to może być stuu bo połączył kilka kropek. Widać wtedy się jeszcze nie opłacało robić filmu bo nie miał dramy z goats na karku ani konopa, który zabrałbym mu tytuł szeryfa internetu gdyby jako jedyny to ujawnił.
Natomiast bombel popełnił film o jakimś pedo na polskiej scenie yt w 2015-2016r. Mówił tam, że z nim pogadał i ten powiedział, że będzie się leczył. Więc może zamiast #!$%@?ć o głupim żarcie i się tutaj kłócić kto jest większym zwyrolem poszukajmy tego nagrania i zasypmy Boxdela pytaniami o to kto to był. Tak samo zwyrola i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Za przypomnienie o tym filmie dzięki do @LadyRaspberry, teraz trzeba go tylko odnaleźć i tym możecie #!$%@?ć grubasa i będę wam w tym pomagał ile sił. Natomiast ten tekst to dla mnie nadal głupi tekst nastolatka do nastolatki.
#famemma #boxdel
  • 19
@WhiskeyIHaze: skoro dla Cb OSOBY DOROSŁE jakimi są 35 latek z 25 latką to to samo co obleśny PEŁNOLETNI 19 latek piszący do NIEPEŁNOLETNIEJ 14 latki za którą odpowiadają rodzice to nie zostaje mi nic tylko pogratulować.

Jak już będziesz miał dzieci to pamiętaj, że pdf-y są, byli i będą.
skoro dla Cb OSOBY DOROSŁE jakimi są 35 latek z 25 latką to to samo co obleśny PEŁNOLETNI 19 latek piszący do NIEPEŁNOLETNIEJ 14 latki za którą odpowiadają rodzice to nie zostaje mi nic tylko pogratulować.


@FeeE: mi pozostaje ci tylko pogratulować braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Pewnie jak macie związek 35 latka z 25 latką to też pedo bo tyle lat młodsza? kto to widział.


@WhiskeyIHaze: nie idioto, jeśli osoba ma poniżej 15 roku życia wtedy mowa o przestępstwie. Ta dziewczyna ile miała? 25 czy 14? Weź już się nie kompromituj, bo widać, że masz problem z myśleniem
@pomywacz mam powyżej 30 i jestem zdecydowanie mądrzejszy od ciebie. Poczytaj sobie co kręci pedofili, potem pomyśl czy 13 albo 14 latka się do tego zalicza.
Następnie możesz poczytać o bodaj edofilli i znów porównać.
Potem obejrzeć jeszcze raz filmy zwyrola i konopa i zastanowić się kto tam tak naprawdę i co #!$%@?ł.
Jeszcze raz napisze to może zrozumiesz: można go #!$%@? za krycie pedo (bo stuu miał ewidentnie ciągoty do dzieci
BRAWO! Teraz jeszcze wyciągnij z szuflady naklejkę "dzielny pacjent" i się do niej brandzluj. Aha XD "poczytaj co kręci pedofili" myślę, myślę i tak 13 oraz 14 letnie dzieci zaliczają się do ofiar pedofili. Ty myślisz, że pedofil to tylko poniżej 5 roku życia? Widać, że masz ewidentnie problem z logicznym myśleniem. Masz powyżej 30 lat jak piszesz, a zachowujesz się jak dziecko... jeszcze raz, BRAWO!
@pomywacz dziecko skończy gadać głupoty. Pedofilia jest dobrze opisana i tak, pedofila kręcą dzieci przed okresem dojrzewania. Bez rozwiniętych cech płciowych. Czyli brak cyckow, wcięcia w talii, włosów lonowych i takie tam inne u kobiet. Jeśli uważasz, że 13 latka jest jeszcze nie rozwinięta to polecam powrót na lekcje przyrody jakąś 2-3 klasa.
To o czym mówisz to hebefilia. Ale to już zapewne przerasta twój mały małpi mozdzek nastawiony tylko an hejt
Zgadzam się, usilnie robią z Grubego pedo i zgrywają znawców prawa. Zaskoczę was- w Polskim prawie istnieje zapis umożliwiający relacje młodych osób np. 14stki z 18latkiem. Różnica jest po prostu za mała żeby przykleić komuś PDF i sprawa do wygrania. Już pomijając to że teksty Grubego to była ewidentna beka. Serio trzeba być mocno ograniczonym żeby nie dostrzec jaki to był rodzaj wiadomości. Największe przewinienie Baxtona to rozsyłanie softów tej Oli i
@pomywacz dokładnie tak. Rozgryzles mnie. Na dodatek współpracuję z boxdilem, stówa oraz djpalwdupie. Zarobiłem na pisaniu z tobą coś koło 500pln na czysto więc popijam twoje zdrowie przy dobrym skunie i whisky. Pozdrawiam