Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: nie jestem za powielaniem stereotypów, znaczy nie byłem do czasu aż nie pojechałem na zmywak, czasem ludzie przesadzają z #przegryw w jedną i drugą stronę, ale jeśli chodzi o typowe, stereotypowe zachowania z tagu #p0lka ... tak jest a nawet gorzej.
Co się naoglądałem, to do dziś nie wierzę, zero godności, zezwierzęcenie, obłuda, debilizm. Najbardziej szkoda mi było innych kołchoźników polaczków, bo dostają rikoszetem po opinii przez #p0lka
@dotankowany_noca: mężczyźni muszą się nauczyć by się uspokoić i nie reagować jak tylko jakaś 4,5/10 do nich się uśmiechnie, bo jak się uśmiecha, to na 90% ma już zaplanowane tak by był w plecy. Można znaleźć sobie ładniejszą, przy tym normalną partnerkę, a nie szerzyć patologię.
Bo jak zostanie wychowana córeczka tej #p0lki wykorzystującej system i naiwność faceta? Będzie małpowała zachowanie mamy, bo przynosi to benefity, z pokolenia na pokolenie uczona
@RabarbarDwurolexowy: Mężczyźni to muszą się przede wszystkim nauczyć, że prócz polek istnieją jeszcze inne kobiety na świecie i to je jako swój pierwszy cel podrywu powinni obierać, zapytacie się jak się kontaktować z taką kobietą z zagranicy? A chociażby przez internet. Jest wiele kanałów umożliwiających taką komunikacje. Polacy nauczyli się, że muszą romansować z Polkami bo gadają po polsku. A to nieprawda. Nie muszą. PRL już dawno minął tylko nie w
@RabarbarDwurolexowy: ojej, nagle zostałeś feministą? :)))) szkoda tylko, że wy tylko oczekujecie żeby właśnie kobieta i za siebie płaciła i miała własne auto, ale jednocześnie robiła na drugi etat w domu, bo Januszek nie umie sobie kanapki zrobić ani prania wstawić ;)) Taka Brytyjka to by najwyżej na ciebie splunęła jakbyś chciał rozstawiać ją po kątach xD. Przykre tylko, że jeszcze tyle Polek łapie się na coś takiego, całe szczęście, że
@Lukash222: Ja pierd* xd dla mnie było bardzo ważne, aby kobieta była dziewicą. Nie wyobrażam sobie, aby patrząc na żone mieć z tyłu głowy jej obraz zalewany spermą przez innych facetów hah. Potem, Ty masz żonę a inni się śmieją i wspominają jak ją dymali:)