Wpis z mikrobloga

Halincia bo ja spać nie mogę.

Nurtuje mnie jedna rzecz jako ze zaczął się sezon na drwala to na fb pojawiają się posty o tym. I po co ludzie w to wchodzą i piszą JA NIGDY TEGO GOWNA NIE JADŁEM WOLE IŚĆ DO BURGEROWNI I ZJEŚĆ ZA TA CENĘ PORZĄDNEGO BURGERA(w 2023 Burger z burgerowni za 24 zł xD). Albo jak są posty o jakimś raperze czy influ i zawsze znajdzie się ktoś kto napisze ze kto to jest? Ktoś mu wytłumaczy, bo on jest chyba jedyny który nie wie co to za debil. Przecież jakby chciał to by wpisał to by wpisał ksywę w Google i wiedział to szybciej niż pisał ten komentarz. Są tu ludzie co tak robią? Po co to? Nudzicie się w domu? Chcecie się poczuć nad prostymi ludźmi wyjątkowi jakich to wy nie macie górnolotnych zainteresowań xd serio pytam bo nie czaje czym tacy ludzie sie kierują xd ja jakoś nie wchodzę na posty miłośników chłodnika i nie wypisuje ze ja tego nigdy nie jadłem xD
#pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
@Dooopahshjasx: Ludzie chcą się poczuć wyjątkowi, bo nie interesują się popularnymi rzeczami. A wiem, że to prawda bo też tak kiedyś robiłem, by przez 5 minut inni czytając mój nick w internecie pomyśleli sobie "O #!$%@?, on się tym nie interesuje, jak on może żyć bez tego, ale on musi być czadowy i mieć zajebisty charakter".
Tak jak wspomniałeś, nie ma w dzisiejszych czasach wymówki, że ktoś nie wie kim jest
  • Odpowiedz