Wpis z mikrobloga

Mam telefon na kartę w plusie, na którym ma trochę zachomikowanych środków. I od tego roku ponoć je zwracają jak się np. przeniesie numer. I stąd pytanie do jakiego operatora najlepiej przenieść, że nie było jakichś opłat za utrzymanie numeru jak w plusie, żeby była jaka najdłuższa wartość konta po doładowaniu i najlepiej jakiś bonus za przeniesienie numeru?
I drugie pytanie, czy jak karta sim jest zarejestrowana na kogoś innego niż ja, to najpierw trzeba ją przerejestrować, żeby zmienić operatora? Oraz jakbym zmienił numer, to we wniosku od zwrot to podać swoje dane czy dane osoby, na którą zarejestrowana jest karta sim/numer?

#gsm #telefony #pytanie #bieda #przegryw #sieci
  • 2
@gownozer: oraz jeszcze jedno pytanie. czy w jakiejś sieci da się zrobić tak, ze się kupi np. 5GB transferu i będzie on ważny aż do wykorzystania? lub gdzie najtaniej to wyjdzie? Kiedyś w plushu były 2GB za 5 zł, ale już to zniszczyli.
@gownozer: musisz zrobić cesję czyli zmianę właściciela numeru. Tak przenosząc jak i wnioskując o zwrot środków podajesz dane właściciela numeru na czas wniosku.

Możesz przenieść do Oramge Na kartę gdzie będziesz miał kartę ważną rok bez doładowań i 100GB ważne rok po aktywacji w aplikacji mój orange.
W fakt mobile również jest konto ważne rok, Play OdNowa konto ważne bez terminu ale raz w mc trzeba zrobić płatną aktywność aby nie