Wpis z mikrobloga

nie widzisz różnicy między możliwie blisko, a trzymać się prawej krawędzi.

Odpowiedz


@kuraku: biorąc pod uwagę, że jego kolega z tylu był caly i zdrowy, to oznacza, że pan pedalarz nie jechał mozliwie blisko, proste.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: jeśli podejmuje ryzykowne decyzje to z pełną świadomością możliwych konsekwencji, jak #!$%@?łem salto tak że złamałem nos, to do nikogo nie miałem pretensji, mój ryzykowny wybór, tym razem się nie udało.

Uparty pedalarz miał wystarczająco dużo miejsca żeby odsunąć się te 30-50cm w prawo na całe 10 sekund żeby zmieścić się z autobusem, jego decyzja, jego konsekwencje.

Zgadnij dlaczego nie #!$%@? się na zielonym świetle na przejście bez rozejrzenia się,
  • Odpowiedz
jeśli podejmuje ryzykowne decyzje to z pełną świadomością możliwych konsekwencji, jak #!$%@?łem salto tak że złamałem nos, to do nikogo nie miałem pretensji, mój ryzykowny wybór, tym razem się nie udało.


@Leniek: Wyszedłeś na spacer dostałeś w mordę to się cieszysz bo twoja decyzja o wyjściu i twoja morda xdd Prawo silniejszego najlepszym prawem dzbanów samochodowych.

Ciekawe życie musisz mieć.
  • Odpowiedz
@amath: no, czyli mamy ustalone, że jesteś debilem. Fajnie, pozostaje liczyć, że zdasz sobie z tego sprawę zanim kogoś zabijesz.
  • Odpowiedz
Prawo silniejszego najlepszym prawem dzbanów samochodowych.


@Yurakamisa: ależ skąd, znacznie lepszym rozwiązaniem jest upieranie się i jazda po linii rozdzielającej pasy, zamiast ustąpienia miejsca mimo takiej możliwości i wyłapanie w ryj autobusem xD.

A teraz mam dla Ciebie plot twist, samochodem jeżdżę tylko jak go wynajmę, powiem więcej skłaniam się nawet w strone team ##!$%@? i więcej kilometrów w roku nabijam rowerem albo hulajką niż samochodem, i wyobraź sobie że jakimś
  • Odpowiedz
@kuraku: no no

zrób sobie przerwę od siodełka, trochę ci się jajka odgniotą może stres zejdzie ;)

@nieocenzurowany88 toż to pan doktor cezary :) był już kiedyś gwiazdą na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale się znalazł na żywo i jego gwiazda przygasła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dran2: sytuacja analogiczna do taranowania autobusem patusów w katowicach. Kierowca trafi do sztumu, ale sprawił że część upierdliwych dla społeczeństwa jednostek następnym razem tak nie zrobi. Rowerzystów szanuję, a pedalarzy generujących niebezpieczne sytuacje na drodze prędzej czy później spotyka to na co zasługują.
  • Odpowiedz
Jedni pod własnymi nazwiskami bez wstydu wychwalają kierowcę autobusu od bohaterów, inni dziesiątkami dają serduszka.


@dran2: bo ludzie to debile i myślą, że są w sieci bezpieczni. Teraz niech znajdzie się ktoś kto poświęci kilka godzin z życia, zbierze te komentarze i powysyła je do dzieci, rodziców, współpracowników tych ananasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+ Nie wiem czy to moje wrażenie ale na rowerzystów w tym wiecznie
  • Odpowiedz
@dran2:

Chyba lepiej dać spokój. Ostatnio modne się stało wylewanie swoich frustracji na "pedalarzy". Banda idiotów nie rozumie co znaczy zapis "możliwie blisko", nie dociera do nich, że tylko kierowca autobusu został ukarany. Oni w swojej ignorancji i tak uważają, że mają racje i że kierowca autobusu miał prawo rozjechać rowerzystę i znają setki powodów, żeby bronić kierowcę. Tak jak już pisałem, jechanie po rowerzystach jest w modzie, a że frustratów
  • Odpowiedz
Prawo silniejszego najlepszym prawem dzbanów samochodowych.


@Yurakamisa: "silniejszego" też tu jest trochę na wyrost bo bez 2 ton blachy wokół siebie zwykle tak nie kozaczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 34
@dran2: wykopki twierdzą, że jak ktoś jedzie nieprawidłowo to można go zepchnąć z jedni. Następnym krokiem będzie rozjeżdżanie pieszych, gdy będą wchodzili na jezdnię w niedozowolonym miejscu xD
  • Odpowiedz