Wpis z mikrobloga

@Tadeo123: Możesz poszukać używek na allegro. Trzeba by jeszcze sprawdzić, czy w ogóle napięcie dochodzi. Jak nie masz doświadczenia, to poproś kogoś kto się na tym zna. W takich urządzeniach nie ma separacji galwanicznej od sieci, więc trzeba bardzo uważać.
@Tadeo123:
Zacznij od najprostszych rzeczy - sprawdź czy masz zasilanie w gniazdku, czy nie wywaliło ci bezpiecznika. Możesz też spróbować odwrócić wtyczkę od zmywarki w gniazdku o 180 stopni. Jeśli zmywarka ma zasilacz beztransformatorowy do elektroniki to podanie fazy na masę elektroniki ogłupia panele dotykowe (ja tak miałem w jakiejś kuchni amiki).

Jeśli to zdechnięty zasilacz to zostaje ci tylko telefon do serwisu.
@MickM zapewne gra nie warta świeczki ?


@Tadeo123: jak dla mnie to te kuchernki są na tyle proste w konstrukcji, że z godzinę lub dwie warto poświęcić i chociaż sprawdzić co się usmażyło bo może tylko sam moduł zasilający padł a sterownik przeżył. .
@Tadeo123: #!$%@?łem się, myślałem, że to kuchenka. To nie wiem jak jest ze zmywarkami ale zakładam, że nie są jakoś mocniej skomplikowane. Na start bym posprawdzał czy nie ma tam zwarcia na linii zasilania sterownika i czy w ogóle jakieś napięcie tam jes tworzone.