Wpis z mikrobloga

#hotelparadise zrobiłam dla was transkrypcję tłumaczeń Kukiza. Licznik jakby:9 licznik gdzieś:8

Pytanie: czy czujesz się żałośnie....

nie czuje się żałośnie to po pierwsze
po drugie nie uważam, żebyśmy gdzieś musieli dokonywac wyborów tylko dlatego, ze tak jest dobrze.

Ł: dokładnie takiego wyboru dokonałeś wybierając Tori, bo tak było dobrze

że tak było dobrze? no właśnie nie. Gdzieś generalnie jakby gdzieś to co nie było dobrze to uważam, że w niedobrą stronę gdzieś tam mogła
zmierzać nasza relacja. W sensie jakby myśle, że bardzo dobrze i gdzieś wytułumaczyłem Ci jaki jest powód tej mojej decyzji to po pierwsze
zrobiłem to.

Ł: tak, że nas wyrzucą przy najbliższej możliwej twojej konkurencji

nie łucja jakby kompletnie się z tym nie zgodzę

Ł: dokładnie tak powiedziałeś, takie słowa

<retrospekcja potwierdzająca wersję łucji>

ok przyjmuję na klatę, ze tak decyzje podjąłem no i tyle. Czy czuję sie załosnie zabiegając o względy oliwii? Oczywiście nie.
bo jakby go gdzieś tam jakby nie czuje się żebym jakoś strasznie zabiegał bardziej uważam, ze jest to jakby swobodne spontaniczne rozwijanie
tej relacji. co tam jeszcze było w tym tym.
sznse na zbudowanie relacji romantycznej. no szansa moze była no ale jakby gdzieś jakby to co ci tłumaczyłam

W:ale przede wszystkim była strategia

no jaka strategia? Strategia to by była jakby zostałz tori i byśmy razem byli w finale

Ł:powiedziałęś mi też, w pierwszą noc, dziękuję, że mnie wybrałaś, na rajskim możesz czuc się bezpieczna. Na następny dzień przchodzisz
wiesz co, no ta Tori, ja wybiorę jednak Tori, to samo siebie tłumaczy. Dla Ciebie nie są ważne uczucia tylk jak najdłuższe zostanie w programie.

nie no Łucja ustalmy sobie, ze gdzieś ja teraz poprzez te wcześniejsze pytania starając Ci się bardzo dokładnie wytłumaczyć
jaki było powód tego, że wybrałem na rajskim Tori

Ł:Chciałeś zostawić Tori, bo oni Cie lepiej zaakceptują.

Że kto mnie lepiej zaakceptuje

Ł:grupa

grupa? ja wiedziałem, że grupa mnie lubi od samego początku

samotny śmiech tori.

dla mnie to się nie klei - Wioha

dobra to zapytam czy komuś jeszcze rozmawiałem o taktyce?

Patryk: nie, ale tak.
Wiczka: To jest nieszczere.
  • 6
@Trisolarianin liczba „jakby” i „gdzieśtam” rośnie wprostproporcjonalnie do oranka przez Lucy. Dla mnie słabe, ze Jacek sie wtedy nie odezwał, bo on nawet na wyroczni dostał odpowiedz, ze Paweł ciśnie do finału (nie pamietam już dokładnego pytania). Pewnie sobie przekalkulował, ze póki jest w grze, to nie warto. Btw. czy oni na uber Pandorze moga zdradzać już odpowiedzi od wyroczni? (chociaż w tym sezonie paplali o tym od razu po wyroczni)